Не пропусти

Основною проблемою судна «Нібулон Експрес-3» є неригулярність рейсів! Пропонуємо зробити рух 7 днів на тиждень

Основною проблемою пасажирського судна «Нібулон Експрес-3» є неригулярність рейсів. Фактично судно повноцінно працює лише два дні на тиждень, лише у вихідні є повноцінні рейси в обох напрямках.

У понеділок і пятницю рух лише в одному напрямку.

За такого графіка пасажирам не зручно планувати свої візити до Миколаїва, а до Миколаїва  щодня відправляється  багато вознесенців.

Про миколаївців, якім хочиться відвідати Вознесенск взагалі мовчимо, для них  жахливий роклад.

Ось і виходить, що судно «Нібулон Експрес-3», це «непевний» вид транспорту, простіше спланувати свій візит до Миколаїва маршруткою.

Для зміни цієї ситуації, судно «Нібулон Експрес-3» повинно курсувати в обох напрямках 7 днів на тиждень, а сизон навігації продовженно.

21157

Приймаємо пропозиції щодо удосконалення розкладу руху високошвидкісного пасажирського судна «Нібулон Експрес-3»

Як повідомлялося раніше, 30 квітня 2019 року компанія «Нібулон» відкрила новий сезон водних пасажирських перевезень за маршрутом Вознесенськ-Миколаїв. Але користуватися водним транспортом вознесенці та гості громади досі зволікають. В середньому лише 8-12 чоловік (при наповненості у 50 місць) подорожують до Миколаєва водою. Тож є велика небезпека того, що Вознесенськ може втратити цей туристично привабливий спосіб пересування до обласного центру.

Враховуючи ці дані, можна зробити висновок – графік поїздок незручний для городян, адже вартість і тривалість проїзду судном та автобусом приблизно однакова.

Тому пропонуємо вознесенцям переглянути розклад руху високошвидкісного пасажирського судна «Нібулон Експрес-3» та надсилати свої пропозиції на електронну адресу voz.info1@gmail.com. Пропозиції будуть передані керівництву компанії «Нібулон» на узгодження.

Нинішній графік руху високошвидкісного пасажирського судна «Нібулон Експрес-3» кріпимо знизу. Будемо вдячні за вашу небайдужість! Не дайте шансу громаді залишитися без пасажирських водних перевезень!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.