Не пропусти

Коломойський заявив, що консультує творців «партії мерів» Кернеса і Труханова від якої в нардепи балотуватиметься Луков В.Д.

При цьому він підкреслив, що фінансової допомоги партія не потребує

 21:18   23.05.2019 

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що виступає в якості консультанта у процесі створення «партії мерів» Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова. Про це він розповів в інтерв’ю, оприлюдненому «Українською правдою«.

Коломойський заявив, що зустрічався з лідером партії «Відродження» Віталієм Хомутинніком і бізнесменом Павлом Фуксом після того, як повернувся в Україну.

«У нас є спільні питання. Є комерційні питання, є політичні. Чули, оголосили про те, що новий політичний проект створюється?… Це буде всеукраїнський проект. Партія, в якій буде представлено велику кількість мерів…», — розповів він.

На питання про те, яке відношення він має до цієї партії, Коломойський заявив, що «консультуюче, звичайно».

Він зазначив, що симпатизує партії «Відродження», однак вона «вичерпала себе», тому в новий проект увійдуть «Відродження», частина «Волі народу» і партія мера Одеси Труханова «Довіряй справам». При цьому Коломойський підкреслив, що грошима цьому проекту «допомагати не треба».

«Там всі забезпечені товариші», — зауважив він.

Раніше стало відомо, що партії «Довіряй справам» Геннадія Труханова, «Відродження», частина представників партії «Наш край» та народних депутатів групи «Воля народу» об’єднуються в єдину політичну силу для участі у парламентських виборах. До складу увійшли понад 50 мажоритарників, мер Харкова Геннадій Кернес і мер Одеси Генадій Труханов. Також повідомлялося про участь близько 15-20 мерів міст з 50-100 тис. населення і більше – Ужгород, Артемівськ, Куп’янськ, Вознесенськ та інші.

download

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.