Не пропусти

ТРЕНІНГ ЯК СТАТИ БЛОГЕРОМ «Онлайн-інструменти для блогу»

 

60205956_2167701506619145_7035334195249414144_n

Неймовірні враження, нові знайомства та цікаві ідеї – все це здобутки учасників тренінгу «Як стати блогером» в м. Вознесннську 10 та 11 травня 2019 року. Дякуючи неймовірному тренеру Ірині Ткаченко пройдено шлях від ідеї до блогового проекту, який допомагатиме долати бар’єри за допомогою мистецтва і, зокрема, завдяки мистецтву слова та онлайн-дизайну до створення власного блогу. Тренінг дав можливість дізнатися про дієві підходи до створення цікавих онлайн-проектів та на практиці ознайомитись з особливостями роботи на платформі Tilda Publishing для створення лонгрідів та блогів.

Перший день тренінгу довів, що блогерство під силу кожному, сучасні платформи та інструменти дозволяють перетворити його на справжнє мистецтво, а ідеї, які є в громаді варті поширення. Учасники із захопленням дізнавались , що за допомогою блогу можливо жити цікавим та насиченим життям в 100 років, що блог здатен привернути увагу суспільства до проблеми домашнього насильства та допомогти багатьом жінкам в скрутних обставинах знайти вихід, що за допомогою блогу можна розказати історії незвичайних українців, які живуть поруч з нами.

Наступного дня учасниками тренінгу було створено блоговий проект «Вознесенськ в дії», метою якого є бажання зібрати успішні історії та кейси про дієві практики мешканців Вознесенська та поділитись ними, аби показати місто і громадян в дії. Під хештегами #СпитайМенеПроВознесенськ#ВознесенськВдії#ТиМенеНадихаєш було опубліковано перші 15 історій аби показати місто і громадян Вознесенська в дії.

Тренінг проводився в рамках проекту «Голос жінки має силу 2019», що реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut fürAuslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Фонд громади Вознесенська є партнерською організацію Фундації прав людини у реалізації проекту в Миколаївській області.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.