Не пропусти

Громадські слухання щодо оцінки впливу на довкілля родовища вапняків і опок розташованого у Вознесенському районі

download

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні мешканці Дорошівської громади,

 

         16 травня 2019 року о 10.00 годині відбудеться проведення громадських слухань щодо звіту з оцінки впливу на довкілля  розробки центральної ділянки Михайлівського родовища вапняків і опок розташованого у Вознесенському районі Миколаївської області Товариства з обмеженою відповідальністю «Вознесенський завод будівельних матеріалів «ФАСАД».

Коло запрошених для участі: посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради, керівники органів виконавчої влади, представники селищних осередків політичних партій та громадських організацій, колективи підприємств, установ та організацій, члени територіальної громади, інші зацікавленні особи.

Місце проведення слухань: Дорошівський Будинок культури в с. Дорошівка, вул. Миру, 86, Вознесенського району, Миколаївської області.

Із звітом з оцінки впливу на довкілля  розробки центральної ділянки Михайлівського родовища вапняків і опок розташованого у Вознесенському районі Миколаївської області Товариства з обмеженою відповідальністю «Вознесенський завод будівельних матеріалів «ФАСАД» можливо ознайомитися в адміністративній будівлі Дорошівської сільської ради (у секретаря Пасюк Л.С.) за адресою: с. Дорошівка, вул. Миру, 65, Вознесенського району, Миколаївської області (Довідки за тел. 9-41-69, або 0994304551).

Адміністрація сільської ради

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.