Не пропусти

Вітання міського голови Віталія Лукова до Дня пам’яті та примирення, Дня Великої Перемоги у Другій світовій війні

1557294370_xkgya5d1kdminohhm8og_w695

Шановні ветерани Другої світової війни, жителі Вознесенської громади!

Цвітуть розкішні яблуні, нестримно пахне бузок, червоніють на сонці тюльпани. Саме яскраві кольори травня щороку пробуджують у нас спогади, які не перекреслив початок нового тисячоліття.

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу. Не шкодуючи ані душі, ані тіла, народ України героїчно та мужньо виборював для світу свободу від нацистських загарбників.

Низько вклоняюся кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У День пам’яті та примирення схиляю голову перед подвигом героїв за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

Вознесенці, прийміть найщиріші вітання з Днем перемоги, пам’яті та примирення! Бажаю мирного неба над головою, злагоди та благополуччя. У ці складні часи ми як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. Гуртом ворога здолали наші діди, єдиною громадою будемо зміцнювати нашу державу і ми. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Міський голова

Віталій Луков

Програма відзначення в місті Вознесенську Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Запрошуємо громадськість міста взяти участь у заходах до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться:
8 травня

10:00 год. – мітинг-реквієм та покладання квітів (парк 1-го Травня).9 травня

10:00 год. – велопробіг (старт: парк 1 травня, фініш: парк ім. Т.Г.Шевченка);
11:00 год. – святково-концертна програма (міський Будинок культури);
18:00 год. – концерт народного духового оркестру (парк Незалежності, 3-й мікрорайон).

Відділ культури та спорту ВМР
http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/2001-vitannia-miskogo-golovy-vitaliia-lukova-do-dnia-pamiati-ta-prymyrennia-dnia-velykoi-peremogy-u-drugii-svitovii-viini.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.