Не пропусти

Продовжуємо практику повернення нетарованого сміття власникам

Неприємним результатом вчиненого правопорушення продовжує ставати для жителів повернення нетарованого сміття власникам. Хоча для ГФ «Соколи» та КП «Санітарна очистка міста» — це вже звичайна справа.
Вже вкотре зафіксовано факт несанкціонованого залишення нетарованого сміття одним з жителів міста. Попередження та розмови результату не дали. Тому застосували більш дієвий метод роботи з порушником, що проживає на вулиці Вокзальній.
Шановні вознесенці! Нагадуємо — про чистоту міста ми повинні піклуватись разом. Контейнери не призначені для зсипання туди будівельного сміття, гілля, листя, трави, землі тощо. Подібне сміття повинно бути відповідним чином тароване (гілля – зв’язане, сміття складене в пакети чи мішки) та залишене біля контейнерного майданчика.
Попереджаємо, що рейдові групи працюють по всьому місту кожного дня 24 години на добу. На порушників складаються протоколи про правопорушення, а нетароване сміття повертається власнику. Будьте відповідальними власниками, не засмічуйте місто!
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/1998-prodovzhuiemo-praktyku-povernennia-netarovanogo-smittia-vlasnykam.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.