Не пропусти

Подолаємо корупцію разом! Вимагають неправомірну вигоду? Зловживають службовим становищем?

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області звертається до жителів Миколаївщини з проханням дотримуватись вимог антикорупційного законодавства, зокрема Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700 «Про запобігання корупції» ( із змінами).

download

Так, якщо у процесі податкового та митного контролю, посадові особи ДФС у Миколаївській області вимагають від Вас грошові кошти, іншу неправомірну вигоду для «вирішення» проблемних питань або зловживають службовим становищем, необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

не вчиняти будь-яких дій або натяків, які можуть сприйматись як готовність або відмова надання неправомірної вигоди;

не брати ініціативу на себе, дозволити службовцеві повідомити Вам якомога більше інформації;

поцікавитися про гарантії вирішення Вашого питання, уважно вислухати і запам’ятати запропоновані Вам умови;

знайти привід для перенесення остаточної відповіді на майбутнє;

невідкладно повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області за телефоном 50-18-41 та відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном 50-19-13, 50-19-17, або особисто, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Слід зазначити, що про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС у Миколаївській області також можна повідомляти за телефоном сервісу Державної фіскальної служби України «Пульс» 0800-501-007 (напрямок «4»). Сервіс «Пульс» працює цілодобово.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.