Не пропусти

На Вознесенщині пройшов конкурс «Маленький ерудит – 2019»

Нещодавно Вознесенський дитячий садочок «Джерельце» с.Вознесенське у своїх стінах гостинно приймав учасників районного інтелектуального конкурсу «Маленький ерудит-2019».

image

У ньому взяли участь вихованці Бузького ДНЗ, Вознесенського ДНЗ «Джерельце», Таборівського ДНЗ «Ромашка», Щербанівського ДНЗ «Світлячок», Шевченківського ДНЗ «Струмочок», Троїцького ДНЗ «Сонечко».

До маленьких ерудитів приходили в гості казкові герої: Маша і Ведмідь, Червона шапочка, Буратино і Мальвіна, Карлсон, що живе на даху. Вони приносили цікаві завдання дітям з логіко-математичного, мовленнєвого, природничо-екологічного, мистецького та патріотичного спрямування.

Учасники залюбки виконували різноманітні завдання, гралися з казковими героями та самі перевтілювалися в них.

img_2899

Журі конкурсу визнали переможцем Івана Некрасова, вихованця Щербанівського ДНЗ «Світлячок» у номінації «Найрозумніший» і нагородили грамотою та медаллю «За блискучі результати», а також перехідною статуеткою «Богиня НІКА» — символом перемоги.

ІІ місце посів Дмитро Рогожкін, вихованець Бузького ДНЗ, і був нагороджений грамотою та медаллю «Розумник».

На третю сходинку переможного п’єдесталу піднялася Петко Вероніка, вихованка Вознесенського ДНЗ «Джерельце». Вона отримала грамоту відділу освіти та медаль за «Цілеспрямованість».

Медалями «Найактивніша» нагороджена вихованка Шевченківського ДНЗ «Струмочок» Хаснаш Єлизавета, «Допитливий» — вихованець Троїцького ДНЗ «Сонечко» Чернявський Ілля, «За старанність» — вихованка Таборівського ДНЗ «Ромашка» Щука Надія.

Всі учасники отримали  масу позитивних емоцій  та цікаві книжкові подарунки.

Вітаємо з перемогою найменших інтелектуалів!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.