Не пропусти

На Вознесенщині провели Кубок відкриття футбольного сезону

30 квітня в селі Яструбинове Вознесенського району Миколаївської області за підтримки Федерації Футбола Миколаївської області було проведено Кубок з нагоди відкриття футбольного сезону у Вознесенському районі.

В змаганнях взяли участь п’ять команд: «Зорі над Бугом» — село Яструбинове, «Вознесенськ»- місто Вознесенськ, «Дмитрівка»- село Дмитрівка, «Таборівка»- Бузької громади, «Прибужани»- село Прибужани.

32

 Кожна з команд мала змогу зіграти по 4 гри та набрати максимальну кількість балів. За результатами всіх матчів команда «Вознесенськ» набрала 12 балів, вигравши всі матчі та зайняла перше місце. Команди «Зорі над Бугом» та Таборівка» набрали по 7 балів, проте різниця в мячах була краща в команди » Зорі над Бугом» , тому команди і посіли 2 та 3 місце відповідно. Команди «Прибужани» та » Дмитрівка» закінчили свій матч з рахунком (3-2) відповідно посіли 4 і 5 місце.

Після всіх матчів гравців привітав керівник федерації футболу Вознесенського району Єлінєвський Юрій Юрійович, вручивши кубок переможцям та подарував призерам м’ячі. Також був відзначений кращий гравець турніру, всі спортсмени погодилися , що ним являвся Грущенко Володимир, який виступав за команду «Прибужани». В цьому році він буде святкувати свій 60 рік народження.

16

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.