Не пропусти

Прибужанівська ОТГ із власною пожежною охороною потрапила в Книгу успіхів Асоціації міст

 


Асоціація міст України випустила чергову щоквартальну збірку кращих практик та історій успіхів органів місцевого самоврядування в контексті реформи децентралізації. В «Книгу успіхів» потрапила Прибужанівська сільська ОТГ Вознесенського району Миколаївщини за власний кейс створення пожежної охорони.

В «Книзі успіхів» йдеться: «Громада ініціювала створення пожежної служби та розробила проект «Власна пожежна охорона – запорука безпеки громади». Сприяють реалізації проекту обласна служба МНС та посольство Республіки Польща в Україні. Проект реалізується за кошти міжнародної технічної допомоги на умовах співфінансування з місцевого бюджету. У грудні 2018 року громада отримала пожежну машину та 2 тис. євро на проведення навчальних заходів. ОТГ виділила кошти на ремонт приміщення для пожежників».

Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Публікація демонструє позитивний вплив реформ на життя людей та розвиток громад, до КНИГИ УСПІХІВ за І квартал 2019 року увійшло 85 історій. Збірка буде корисною практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та усім зацікавленим у темі реформування місцевого самоврядування. 

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан написав коментар до чергового видання «Книги успіхів»: «Хочу відмітити дві вкрай важливі речі. По-перше, громади самостійно, без вказівок «зверху» вирішують, які проблеми слід розв’язати першочергово. По-друге, вони не просто витрачають кошти на сьогоденні потреби, а інвестують їх у своє майбутнє. Саме такий підхід дозволить громадам у подальшому бути спроможними забезпечувати належну якість послуг для жителів у всіх сферах, розбудовувати місцеву економіку, створювати сучасне, дійсно сприятливе для життя середовище. Переконаний, ці історії успіхів, що свідчать про дієвість реформи з децентралізації, стануть добрим прикладом для інших громад».

https://blin.mk.ua/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.