Не пропусти

«НІБУЛОН» відкриває новий сезон пасажирських перевезень водою 2019

Першими  скористатися високошвидкісними пасажирськими суднами «НІБУЛОН  Експрес» у цьому сезоні зможуть мешканці Миколаївської та Херсонської областей. Так, з  27 квітня здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань та з 30 квітня, відповідно, ­­­– Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв (Центральна набережна) – Миколаїв (Каботажний мол).

Рейси Південним Бугом виконуватимуться по п’ятницях, суботах, неділях та понеділках. У вільний від рейсів час у зазначені дні тижня, а також щовівторка, щосереди та щочетверга пасажирське судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення прогулянкових рейсів «Панорама Миколаєва» та індивідуальних прогулянкових подорожей на високошвидкісному судні.

На Херсонщині пасажирське судно ходитиме щодня, окрім понеділка.

Орієнтовно з 25 червня 2019 р. (ми додатково уточнимо цю інформацію)  компанія «НІБУЛОН» відкриває і пасажирське водне сполучення між Миколаєвом, Очаковом і  Кінбурнською косою. На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу  (за ССЗ «НІБУЛОН»). Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові –  центральний міський пляж, де буде встановлено плавучий причал компанії довжиною близько 100 м.

screenshot_3

Також просимо звернути увагу на те, що тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов.

Наша цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН», як і минулого сезону пасажирські перевезення є соціальним проектом, у який не закладено прибуток. Тож скористатися послугами комфортних високошвидкісних пасажирських суден зможе  переважна більшість українців.

*Звертаємо вашу увагу, що у вартість квитка на Кінбурнську косу входить також і плата (12 грн з ПДВ) за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці.

Квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua

Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.