Не пропусти

Розіграно Кубок Южно-Української АЕС у танцювальному спорті

За перемогу в своїх вікових категоріях у європейській і латиноамериканській програмах боролися 290 танцювальних пар з 25 клубів, що представляли 15 міст України.

Кубок ЮУАЕС у танцювальному спорті було розіграно 29-й раз поспіль. Святом грації і пластики южноукраїнці та гості міста насолоджувалися протягом цілого дня. У Палаці культури «Енергетик» танцювальну майстерність у європейській і латиноамериканській програмах демонстрували пари-учасники віком від 5 до 25 років. За переможні та призові місця вони боролися у 25 категоріях.

Постійні організатори турніру — народний ансамбль бально-спортивного танцю «Вдохновение» та дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Натхнення», що діють на базі Палацу культури атомної станції. Конкурс давно набув заслуженої популярності в Україні. Чимало клубів є його постійними учасниками. Для оцінювання були запрошені незалежні судді з Всеукраїнської федерації танцювального спорту. «Танці – це рухи під музику, тож перше, що оцінюють і в дорослих, і у маленьких – це музикальність, — розповідає художній керівник народного ансамблю спортивно-бального танцю «Вдохновение» ПК «Енергетик» ВП ЮУАЕС Людмила Самчинська. — Потім лінії, техніка танцю і навіть зовнішній вигляд. Наш вид спорту вимагає естетики, краси, гарного вигляду в хлопця і у дівчини. Зачіска, макіяж, сукня партнерші – навіть ці деталі входять в оцінку».

Головний суддя конкурсу Галина Лідовська підкреслює високий рівень южноукраїнського «Вдохновения»: «За розвитком цього колективу я спостерігаю багато років. І вважаю, що він один з кращих в Україні. В активі «Вдохновения» є чемпіони України і призери чемпіонату Європи. І, як правило, коли сильний клуб проводить змагання, то й сильні пари приїжджають. Тож природньо, що турнір теж один з кращих».

Головні спонсори щорічних танцювальних перегонів на Кубок ЮУАЕС — профспілкові комітети Южно-Українського енергокомплексу та компанії «Енергоатом». Завдяки їм переможці та призери отримали кубки, медалі і пам’ятні подарунки. А для наймолодших учасників заохочувальні призи (м’які іграшки) виділило управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.

Управління інформації та громадських зв’язків

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.