Не пропусти

Участь команди району в зональному етапі обласного фестивалю Дружин юних пожежних

11 квітня в с.Прибужжя Доманівського району   відбувся зональний  етап Миколаївського обласного  фестивалю дружин юних пожежних.За право взяти участь в обласному фестивалі змагалися школярі команд Братського, Доманівського, Веселинівського, Єланецького, Вознесенського районів  та м.Вознесенська.Наш район представляла команда дружин юних пожежних Вознесенської ЗОШ І-Шст.

imageimg_20190411_124843

Фестиваль – це свято творчості, добра та демонстрації кращих знавців  пожежно-рятувальної справи. Він допомагає визначити рівень обізнаності дітей з безпеки життєдіяльності, навчити їх як не потрапити в надзвичайну ситуацію і як діяти, якщо вона вже виникла.

Саме цьому зі сцени навчали доманівських  школярів юні помічники працівників ДСНС, по своєму розкриваючи тему домашнього завдання – «Найращий пожежний – це ти обережний».

У формі літературно-музичних композицій та з дотепним гумором діти розповіли про правила поведінки з вогнем у побуті, при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів, правила електробезпеки.  Через засоби наочної пропаганди учасники  змогли донести головний меседж Фестивалю.

voznesens_ka_zosh_dyupdyup

Виступи учасників вкотре довели, що про серйозні речі, пов’язані із правилами пожежної та техногенної безпеки, можна розповідати дотепно, яскраво, емоційно, привабливо, творчо і водночас захоплююче та зрозуміло. У підсумку наша  команда команда дружин юних пожежних Вознесенської ЗОШ І-Шст. зайняла почесне ІІ місце.  Також журі конкурсу відмітили нашу команду за найкращий авторський сценарій.

Вітаємо та радіємо за нашу команду юних пожежних!

Всі новини →

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.