Не пропусти

Відбулась нарада з сільськими головами

 10 квітня, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова провела нараду з сільськими головами району та головами ОТГ.

image

Також участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб та керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку до присутніх звернулись Тетяна Панова, яка наголосила присутнім про важливість питань, які буде розглянуто під час робочої наради.  Зокрема, про незаконну вирубку лісосмуг та лісополос на території Вознесенського району.

Очільник району зазначила, що протягом 2019 року на лінію «102» правоохоронних органів надійшло тільки 2 повідомлення про вчинення незаконних дій щодо вирубки дерев та лісосмуг в смт. Олександрівка та с. Воронівка.

По при це залишається напружена та не вирішена ситуація щодо запобігання винищення полезахисних лісових насаджень. За словами сільських голів вказаних порушень значно більше в поточному році і вони неодноразово звертались до правоохоронних органів. Але до відповідальності нікого не притягнуто.

«На сьогодні ми спільно повинні вжити всі заходи, щоб зберегти зелені лісові насадження. Адже їх вирубка призводить до непоправних наслідків», — підкреслила Тетяна Панова.

Учасники наради дійшли до висновку, що необхідно посилити контроль за несанкціонованою масовою вирубкою полезахисних лісових насаджень та налагодити взаємодію правоохоронних органів та інших зацікавлених служб.

Наступним у порядку денному було питання виявлення фактів незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності на території сільських рад та ОТГ. Керівником району присутнім доведено доручення облдержадміністрації від 02.06.2017 №2453/0/05-61/3-17. Також визначено терміни виконання та подання інформації. Присутнім рекомендовано оновити склад та роботу земельних інвентаризаційних комісій.

 img_20190410_083706

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=67602

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.