Не пропусти

Сметана Ю.О. катає своїх доньок на атракціоні «веселі горки» БЕЗКОШТОВНО

7 квітня 2019 містяни стали свідками неприємної ситуації.

Перший заступник міського голови Вознесенська Сметана Ю.О., разом зі своїми доньками біля 15-00 години відпочивали в міському парку.

Раптом Сметана Ю.О. почав катати своїх доньок на атракціоні «веселі горки» БЕЗКОШТОВНО!   В той час, як інші вознесенці сплачували за квиток для своїх дітей по 10 грн. Це настількі неприємно  вразило багатьох містян та виглядало так пригнічуючі дрібязково, що почались розмови про «блатного» заступника.

Луков В.Д. так прокоментував інцидент:

Проводжу перевірку. Прошу доказів. Якщо будете бачити щось подібне звертайтесь негайно в усі інстанції. Мені також.

Варто відзначити, що міська влада постійно наголошує на збитковості міськіх коммунальних закладів. Однак, містяни постійно вказують на ознаки «подвійної бухгалтерії» і не отримані офіційні доходи  в міськіх закладах в тому числі бассейні та інших.

screenshot_7bg660tylmxcdchafgsjng

 

7 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Знову Луков бреше людям. Скільки ще потрібно доказів: йде слідство по Ончі, неповага до своєї сусідки,погроза депутату,будівництво будинку на Мічуріна 35- за які кошти? Жодної перевірки. Такого заступника потрібно давно віддати правоохоронним органам або вигнати. Але в той же час Луков його кругом прикриває,жодної службової перевірки та відсторонення від обов*язків на час перевірок.Це говорить про те ,що уков та його молода команда одне ціле і їх потрібно негайно усувати від влади,інакше буде біда дя громади. Мабуть після виборів люди громади будуть гнати цих заробітчан з міської влади і це правильно.

 2. Дуфалак

  А як Вам ще про це казати!Гнати вас треба великим дрином!Продовжуйте його полюбляти як Васильеву….. Він вас ще прославить. Треба щоб суд по Ончі завершився і тоді все всім буде ясно!

 3. Дуфалак

  Ні стиду ні сраму ні висраму…..
  Это какой-то позор?

 4. Дуфалак

  Какая походка, какой стан , какая.борода!
  Такое ощущение что мэра нет. Наш мэр Сметана!
  Полюбуйтесь как он ремонтирует дороги с помощью криворуких асфальтоукладчиков за наши деньги!? Какое качество укадки асфальта!!!
  Украли кабель на очисных, и он там вместе с полицией! Чего ему там делать? Есть директор на очисных , есть полиция, пишут заяву по факту и все…Каждый занимается своим делом. Просто у него дела нет. Ему просто нечем заняться…Луков же в отпуске…
  Продолжайте в таком же духе! Вас скоро оценят!

 5. Дуфалак

  Якщо щось у вас никак пийте зразу дуфалак!

 6. Дуфалак

  Бажаемо успіхів правоохоронним органам!
  Та сподіваемось на разуміння іх призначення!

 7. Корнет

  Позор !
  Но , справедливости ради, хочу спросить, если у кого-то видео или фото того, как Сметана катал своих детей?
  Если есть — сбросьте на этот канал.
  Вы должны понимать, что просто слова кого-то не могут служить доказательством…

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.