Не пропусти

Обласна влада недопустить закриття відділення ПАТ «Укрпошта» в с. Трудове на Вознесенщині

Позиція керівництва ОДА залишається незмінною: ми зробимо все, аби не допустити закриття жодного відділення «Укрпошти» в сільській місцевості, — Валентин Гайдаржи.

56232213_1656170064485297_6808062590577541120_n

На недопущенні закриття відділень «Укрпошти» в сільській місцевості наголосив заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи сьогодні, 4 квітня, у ході робочої наради з керівництвом Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта».

Причиною екстреного зібрання послугувало звернення жителів села Трудове Вознесенського району щодо подальшого функціонування місцевого відділення зв’язку.

«Президент України Петро Порошенко поставив перед нами чітку вимогу не допустити скорочення сільських відділень поштового зв’язку, будь-що захистити права людей. І ми її виконуємо. Це принципова позиція голови ОДА Олексій Савченко. Жителі сільської місцевості, особливо пенсіонери, які користуються послугами Укрпошти, й надалі отримуватимуть послуги за місцем проживання якісно і вчасно», — наголосив Валентин Гайдаржи.

Керівництво обласної «Укрпошти» підтвердило, що жодне поштове відділення в сільській місцевості не буде закрите. У разі ж проведення оптимізації відділень у містах, це буде зроблено в ніякому разі не в збиток користувачам послуг, які й надалі отримуватимуть їх у повному обсязі.

Керівник «Укрпошти» також спростував наведену у зверненні інформацію щодо отримання пенсій і сплати послуг жителями Трудового у місті Вознесенськ. Він повідомив, що пенсіонери з Трудового, які обслуговуються ВПЗ Щербанівське, отримують пенсію та сплачують за спожиті послуги за місцем проживання.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.