Не пропусти

На Вознесенщині відкрили футбольний сезон

 

30 березня на футбольному полі в селі Таборівка відбулося відкриття футбольного сезону в Вознесенському районі.

З вітальним словом до спортсменів звернулися голова громади Юрій Заволока, голова відділу розвитку ФФМО Вадим Радіола та голова ФФВР Єлінєвський Юрій.

screenshot_12

Всього в змаганнях взяли участь сім команд: «Таборівка», «Бузьке», «Зорі над Бугом», » Зорі над Бугом-2″, «Прибужани», «Дорошівка», «Трикрати». Команди були поділені на дві підгрупи за результатами ігр, в яких було визначено, хто буде змагатися за призові місця.
За 3 місце зійшлись команди «Бузьке» та «Зорі над Бугом-2″ ( 2-5) . Фінал вийшов дуже яскравим, хоча і в основний час переможець не був визначений. Запекла боротьба за перше місце розв’язалася між командами » Трикрати» та «Зорі над Бугом» (0-0) . Але під час пробивання пенальті команда » Трикрати» здобула перемогу з рахунком (2-1).screenshot_14

Після визначення володаря першого місця, учасників привітав Єлінєвський Юрій Юрійович, вручивши кубок переможцю та грамоти. Особливо приємним сюрпризом були футбольні мячі, які отримала кожна команда.

Під час змагань було визначено також кращого голкіпера — Щербаніч Олексій «Трикрати»; кращий бомбардир- Малина Андрій «Зорі над Бугом»; кращий захисник — Косогоров Максим «Зорі над Бугом — 2». Кожен з них отримав грамоту та кубок.
Всі ігри відбувалися за компетентного суддівства — Коробань Михайла Андрійовича.

screenshot_15

screenshot_13

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.