Не пропусти

МІЖ ВЛАДОЮ ТА ЛЮДЬМИ

download

Під кінець виборчої гонки накал політичних дискусій досяг апогею. Справжнє обурення викликала публікація в міській газеті  «День за днем», в якій наш мер Віталій Луков відкрито закликав підтримати діючого Президента на виборах 31 березня. За кілька днів до критики дій мера приєдналися депутат обласної ради Владислав Невеселий та довірена особа кандидата на пост Президента України Сергія Носенка Олександр Моцман. Вони критикували дії мера гостро, але цілком обґрунтовано.

Давайте подивимось що ми маємо в сухому залишку.

Отже, по-перше, чи застосовував мер Луков адмінресурс під час президентської виборчої кампанії 2019 року? Давайте оцінимо ситуацію. Пан Луков взяв відпустку для того, щоб використовуючи авторитет мерської посади відкрито зустрічатися з вчителями, лікарями, іншими працівниками бюджетної сфери та змушувати їх підтримати діючого Президента 31 березня. Таким чином, мер не тільки нахабно і відверто використовує службове становище, а ще й залякує людей, погрожує їм звільненням з роботи. Як можна кваліфікувати такі дії?  Однозначно як використання адмінресурсу.

По-друге, якщо реформа децентралізації така успішна, як мер про неї говорить, то в міському бюджеті мають з’явитися чималі кошти на вирішення нагальних проблем громади. Виникає питання де ці кошти і чому їх не спрямовують на ремонт доріг? Це питання неодноразово піднімали депутати міської ради, громадські активісти, небайдужі городяни, однак влада не хоче чути людей та  вперто не звертає уваги на цю проблему. Отже, мер, якому люди довірили управління містом, прикриваючись реформами  служить не громаді, а прислуговує правлячому режиму, який остаточно дискредитував себе.

По-третє, як можна кваліфікувати дії людини, яка безсоромно, позичивши в сірка очі, призначає собі надбавки у розмірі 100% посадового окладу та відверто говорить на сесії, що він прийшов у владу заробляти, а не працювати для людей? І це в той час, коли в місті бракує робочих місць, і люди змушені виїздити на заробітки щоб прогодувати свої родини. Очевидно, що ця людина прийшла на посаду не служити рідному місту та його мешканцям, а вирішувати власні «шкурні питання», він розглядає місто як  власну вотчину.

По-четверте, що можна сказати про дії мера під час осінньої кризи з перевізниками? Всі пам’ятають яку дивну позицію він зайняв,  як відстоював інтереси свого бізнес партнера М.Піпії,  а не мешканців міста, як вперто брехав та викручувався. І це при тому, що ця криза зачепила найменш захищені верстви населення. Тоді пан Луков пішов на поступки тільки під тиском та після гострої критики з боку фракції ВО «Батьківщина» у міській раді. Хіба так має розв’язувати кризові питання людина, яка позиціонує себе як демократичний керівник та реформатор?

Отже, підсумуємо. Наш всенародно обраний мер зневажає Закони України, діє в особистих інтересах, прикривається реформами, не сприймає критику, не опікується проблемами громади. То з ким Ви, пане мер?

 

Депутат Вознесенської міської ради 7 скликання,

заступник голови фракції ВО «Батьківщина      КОНДРАТЄНКОВ Ю.М.