Не пропусти

Викритому на хабарі Ончі В.М. цілодобовий домашній арешт змінено на нічний

Суд 22.03.2019 року директору КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧІ Валерію Михайловичу, змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на

арешт у певний час доби, а саме: з 20.00 год до 06.00 год, строком до 05 травня 2019 року включно.

За інформацією ІАП «Вознесенськ Онлайн» Онча В.М., вже зявляеться на робочому місці.

54175266_638200899966707_6154042008877924352_n2download

НАГАДАЄМО!

http://voznesenskonline.com.ua/sbu-vikritomu-na-habari-onchi-v-m-dopomogali-chinovniki-voznesenskoyi-miskradi/

СБУ: викритому на хабарі Ончі В.М. допомогали чиновники Вознесенської міськради.

Прес-центр СБ України наголошує, що викритому на хабарі директору КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧІ Валерію Михайловичу, допомогали чиновники Вознесенської міськради.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, за попередньою змовою з іншими чиновниками міськради, вимагав у місцевого підприємця понад сто тисяч гривень за не створення штучних перепон для встановлення у районному центрі рекламних конструкцій.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх чиновників, причетних до протиправної діяльності.

7-37511-39312-177

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/5804

НАГАДАЄМО!

Директора КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧУ Валерія Михайловича правоохоронці затримали на хабарі розміром 108 тисяч гривень

У Вознесенську правоохоронці затримали на хабарі розміром 108 тисяч гривень директора комунального підприємства.

Посадовець вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 108 тисяч гривень від підприємця за сприяння у наданні дозволів на встановлення у райцентрі рекламних конструкцій — сіті-лайтів.

Сьогодні, 5 березня, слідчі Слідчого управління обласного главку поліції, співробітники СБУ та під процесуальним керівництвом прокуратури затримали директора комунального підприємства «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації» одразу після передачі йому  грошових коштів.

За вказаним фактом триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Покарання передбачає ув’язнення на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Директор комунального підприємства затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Тривають слідчі дії.

У корупційній справі Ончі В.М. фігурують підписи Сметани та Чорної (рішення суду)!

За інформацією з власних джерел ІАП «Вознесенськ Онлайн», відповідно до матеріалів СБУ та рішння суду, інціатарами вимагання хабара щодо встановлення 10-ти рекламних конструкцій у Вознесенську були службові особи відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради.

screenshot_9

Підприємець спочатку усно, а потім писмово звернувся до відділу містобудування та архітектури, потім службові особи залучили до «своєї протиправної діяльності директора КП«Вознесенське МБТІ» з метою прикриття своїх злочинних дій та попередження можливого викриття правоохоронними органами».

Директор КП «Вознесенське МБТІ»  діючи за попередньою змовою з службовими особами Вознесенської міської ради, умисно створили умови, за яких ФОП не маючи іншої можливості отримати дозволи на розміщення 10-ти рекламних засобів (конструкцій) у м. Вознесенську, був вимушений погодитись на протиправні вимоги.

За вищевказаних обставин ФОП  розуміючи, що Онча В.М., діючи за попередньою змовою з службовими особами Вознесенської міської ради, використовуючи свої службові повноваження, вчиняє дії, направлені на вимагання від нього неправомірної вигоди, з метою уникнення негативних наслідків для себе, розуміючи протиправний характер дій вищезазначених осіб, 28.12.2018 звернувся із відповідною заявою до правоохоронних органів.

screenshot_10download

Після затримання Ончі В.М., 05.03.2019 року були  проведенні обшуки у приміщенні відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради, та вилучені документи подані ФОП, а також протоколи засідання  архітектурно-містобудівної ради Вознесенська.

В ході обшуку також, вилучено мобільний телефон в якому  у смс-повідомленнях месенджеру «Вайбер», виявлено смс-повідомлення з інформацією про підписи документів та їх готовність з фотографією аркушу паперу, на якому, в погоджувальній частині, проставлені відтиски круглих печаток з  підписами в графах «Ю.А.Сметана» Ю.О. та «Л.Т. Чорна».

Цими фото Онча В.М. інформував підриємцю про свою можливість вирішити справу, щодо встановлення рекламних конструкцій.

Також, Онча В.М. збільшив розмір хабара з 2000 доларів США до 4000 доларів США.

Запобіжний заход Ончі В.М у вигляді домашнього арешту діє до 05 травня 2019 року.

Повний текст матеріалів рішення суду будуть опубліковані згодом.

 

— See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/5804#.8R353M8y.dpbs

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.