Не пропусти

РОЗУМНІ ВОЗНЕСЕНЦІ ОБИРАЮТЬ ЗМІНИ! ВОЗНЕСЕНСЬК ПЕРЕД ДОЛЕНОСНИМ ВИБОРОМ

 

27 березня, за три дня до першого туру Президентських виборів в Вознесенській міській газеті «Новини Вознесенська:«день за днем» вийшла стаття з дуже креативним заголовком: «Успішні Вознесенці підтримують Президента». Одразу пригадались радянські часи, коли вулиці наших сіл і міст прикрашали «Дошки пошани» де розміщувались фото «кращих людей» району, міста чи села. Ніби всі інші – то є гірші люди. Зі сторінок органу місцевого самоврядування на двадцять восьмому році незалежності повіяло духом «совка».

А хто ці успішні люди? На фото ми впізнали директора гімназії № 1, яка «успішно» збирає з батьків чималі суми грошей на поточні потреби гімназії та прикриваючись «батьківськими зборами» організовує зустрічі з мером для ведення передвиборчої агітації.

55491769_2627483703990491_3605367342659272704_n

А може це пани Вдовіченко О.Г. та Кістечко І.М., які використовуючи монопольне становище на ринку встановили найвищий тариф на воду та водовідведенняв Україні – 51 грн. за кубометр та ще й штрафують за несвоєчасну сплату драконівських платіжок. І це при тому, що кінцевим бенефіціаром підприємства з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні соруди» є компанія на Кіпрі. Тобто гроші, які всі ми, вознесенці, сплачуюємо за воду та водовідведення, виводяться в офшор, а звідти, у вигляді благодійних внесків, потрапляють, зокрема і до партійної каси президентської партії БПП «Солідарність». Цими грошима підкуповують доведених до відчаю, нещасних, знедолених людей, щоб за будь-яку ціну лишитись при владі і знову обкрадати міську казну, прикриваючись гаслами турботи про людей.  Ось така «успішна» схема працює у нашій місцевій владі.

screenshot_9

Ще одна успішна особа на фото – це головний лікар міської Красьоха В.В., який дуже «успішно» продав свій приватний будинок багатодітній родині за 2,2млн. грн. на відкритих торгах, організованих міськвиконкомом.

Відомий в місті функціонер БПП «Солідарність» пан Федоров В.М. досяг значних успіхів в підготовці до фальсифікації виборів на користь діючого Президента. Він є куратором організації голосування «мертвих душ», про що відкрито заявив народний депутат О.Лівік під час телеефіру на каналі «112». Вже відомо, що в місті заявлена чисельність виборців 32 тис, в той час як офіційно в місті мешкає 35 тис. осіб, з яких 7 тис. – діти у віці до 18 років.  4 тисячі виборців в списках – звідки і для чого?

Тому, будьмо пильними, не дамо спотворити наше волевиявлення.

І, нарешті, головна і «найуспішніша» фігура на фото – сам пан Луков В.Д. Він дуже «успішно» створював монополію на ринку пасажирських перевезень в місті, чим спричинив колапс і значні незручності для містян. Він «успішно» відмивав гроші на будівництві тротуарів та велосипедних доріжок, які вже руйнуються. Він «успішно» провалив можливість побудувати в місті сонячну електростанцію і отримати екологічно чисту, безпечну та дешеву енергію для потреб міста.

Наш «успішний» мер для того, щоб втриматись в своєму кріслі ладен на все. Приміром, днями він зібрав вчителів та лікарів та поставив їм завдання забезпечити голосування за Президента Порошенка в місті Вознесенську на рівні 30%, бо інакше всі підуть на біржу праці. Ось такими «креативними» методами здобувають успіх в житті ці люди.

Так, ті успішні люди, фото яких розміщені в газеті, підтримують владу, бо нинішня влада в Україні дає можливість незаконно збагачуватися.  А успіх в нашій країні пов’язаний саме із близькістю до влади, а не з особистими здібностями і талантами, з  обізнаністю і професіоналізмом. Тому чесні, порядні, самодостатні, ті, хто здатен критично мислити, аналізувати ситуацію, порівнювати факти, робити неупереджені висновки, приймати самостійні рішення, — а це мільйони людей по всій країні, в мегаполісах і маленьких містечках, в селах і селищах, — всі вони винесуть вирок діючій владі 31 березня, бо не дадуть жодного голосу за владу, яка остаточно дискредитувала себе.

Ті успішні люди, які заангажовані діючою владою, втягнуті у нечесні, тіньові оборудки, може і підтримують Порошенка,  а ось розумні та незалежні, точно обирають зміни! Бо жити у брехні нормальна людина не може!

Кого ж насправді оберуть люди — ми незабаром дізнаємось. Чекати лишилось недовго. І діючий Президент знає, що у нього немає шансів переобратися чесно, без фальсифікацій, бо люди вже втомились від хаотичних реформ, корумпованих чиновників та безкінечних махінацій.

P.S.

Матеріал, розмішений в популярній в місті газеті, напередодні дня голосування містить всі ознаки політичної реклами, тому відповідно до вимог ст.ст  60 та 63 Закону України «Про вибори Президента України» має бути позначений як політична реклама та проплачений за рахунок виборчого фонду кандидата на пост Президента України з укладанням відповідної угоди між газетою та розпорядником поточного рахунку виборчого фонду кандидата (в даному випадку Петра Порошенка). Тому, свідомі та законослухняні громадяни-мешканці Вознесенська дуже сильно цікавляться, чи було таку угоду укладено, чи надійшли кошти на рахунок газети.

Ми вимагаємо від редактора газети «Новини Вознесенська: день за днем»  Туркоман Т.М. оприлюднити договір про надання друкованої площі та документи, що підтверджують надходження коштів на рахунок газети за публікацію «Успішні вознесенці підтримують Президента»

                                                   Моцман О.С., довірена особа від кандидата в Президенти України Носенка С.М. по територіальному округу № 131

5 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Там ще «успішні» є Нехімчук та Пилипенко,які в 2015 році гадили на Лукова,а тепер йому дупу лижуть,А що в тій компанії Матіїв В. робить ? Невже продався «успішним»-оце так диво,вже зовсім з глузду з*їхав.

 2. Так Миша это Моцман?? Не оборвите себе яйца, милейший, ваша Юля и Зеля того не стоят. Дешевки

 3. Олександр

  Хто Вам «ROSHEN» пхає в рот той є останній ідіот!

 4. Корнет

  А кто продвигает «РОШЕН» в нашем городе?
  А это САМ — городской голова Луков!
  НЕсмотря на то, что он взял «типа» отпуск для решения семейных проблем — эту неделю он использует для встреч и» накачек» для работников бюджетной сферы.
  Основной слоган — «если не будет 30% голосов за Порошенко, то все работники бюджетной сферы будут уволены???»
  Господин Луков! А не слишком вы заигрались? ( Сознательно пишу » вы» с маленькой буквы, потому. что лично я вас не уважаю, и скорблю вместе с громадой,что нам достался такой мер)
  Работники бюджетной сферы работают на благо громады, и зарплату им платят из налогов граждан, а не из вашего кармана.
  И очень жаль, что некоторые бюджетники «ведутся» на ваши угрозы…
  Поэтому обращаюсь к своим коллегам.
  В кабинке на избирательной комиссии Вы будете сам на сам со своей совестью, сам на сам перед будущим своих детей, перед будущим нашего города ( не буду говорить о всей Украине)

  Сделайте то, о чем Вы мечтаете на своей кухне, во время общения со своими друзьями.
  Я понимаю, что Вы должны выслушать мера, должны выслушать своего начальника, которые говорят Вам за кого надо голосовать — Вы — бюджетники, и Вы не можете потерять свое рабочее место.
  Но я уверен, что в душе, каждый из Вас понимает, что так дальше продолжаться не может.
  Когда минимальная пенсия в 3 раза меньше прожиточного уровня, когда минимальная зарплата не соответствует прожиточному уровню. Когда Ваша зарплата не позволяет Вам платить коммуналку, обеспечить семью элементарным питанием и дать деньги ребенку на питание в школу… И дожить до следующей зарплаты, не занимая ни у кого денег…
  Стыд и срам нам! Почему? Да потому , что мы позволили над нами издеваться, довести нас до уровня жителей Африканского континента.
  В то время, когда наш Президент за 5 лет правления повысил свои доходы в миллиардах в 82 раза, наши доходы уменьшились в 3 раза.
  Что можно купить за пенсию в 1500 грн.? И как прожить за эти деньги целых 30 дней?

  Нашему Президенту этого не понять!

  Поэтому обращаюсь к Вам, мои коллеги, мои коллеги по нищете, мои коллеги по несправедливости, которые ощущает каждый из нас, мои коллеги по несбывшихся надеждах на Майдан 2014 года…
  Нас в очередной раз «кинули» и растоптали.
  МЫ. как НАРОД никому не нужны.
  И чем меньше нас будет, и чем меньше мы будем чего-то требовать — тем лучше для власти.

  НО НЕ ДОЖДУТСЯ!
  НЕ ДАДИМ ВОЗМОЖНОСТИ ОСТАТЬСЯ ПРЕЖНЕЙ ВЛАСТИ НА МЕСТЕ!

  ОДИН РАЗ В 5 ЛЕТ к НАМ прислушиваются.
  ПРийдите на выборы и скажите свое мнение.

  НЕТ или ДА нынешней власти?
  Дело совести каждого из ВАС!.

 5. БЫВАЛЫЙ

  З яких пір міський депутат від «Батьківщини» Матіїв В. став «успішною людиною»? Це мабуть був розвідник лукавого , який зарано себе викрив, або просто продажна людина з гнильцем. Вчинок зовсім незрозумілий, мабуть вирішив ,що Юльку вже похоронили от і перевзувся на ходу,а як маскувався.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.