Не пропусти

Підготовка до проведення на належному рівні чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року йде за графіком

image

Головне завдання, яке стоїть на сьогодні  – це матеріально-технічне забезпечення виборів в районі, створення належних умов для роботи виборчих дільниць, — наголосила очільник районної державної адміністрації Тетяна Панова, почавши нараду з сільськими головами, що відбулась 25 березня.

На нараду були запрошені голова районної ради Іван Бурдін, заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб, також керівники структурних підрозділів РДА та служби району.

В ході засідання робочої групи присутнім наголошено, що для того, аби виборчий процес пройшов на належному рівні, потрібно докласти максимальних зусиль для забезпечення виборчих комісій усім необхідним для роботи.

Керівництво району заслухали сільських голів котрі повідомили про роботу дільниць та існуючі проблеми. В ході наради вирішувалось питання чергування на дільницях працівників правоохоронних органів, медичних працівників в день виборів, телефонізація дільниць та забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях.

img-5f2245364a179275b9814eb596c89818-v

Керівник апарату Олександр Торопін довів до відома присутніх розпорядження яким затверджено графік чергування працівників райдержадміністрації в день виборів.

Для забезпечення під час виборчого процесу дотримання громадського порядку, охорони виборчих округів, виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації уточнено заплановані спільні з правоохоронними органами заходи.

За результатом проведеної наради дано конкретні доручення виконавцям.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=67065

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.