Не пропусти

У корупційній справі Ончі В.М. фігурують підписи Сметани та Чорної (рішення суду)

За інформацією з власних джерел ІАП «Вознесенськ Онлайн», відповідно до матеріалів СБУ та рішння суду, інціатарами вимагання хабара щодо встановлення 10-ти рекламних конструкцій у Вознесенську були службові особи відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради.

screenshot_9

Підприємець спочатку усно, а потім писмово звернувся до відділу містобудування та архітектури, потім службові особи залучили до «своєї протиправної діяльності директора КП«Вознесенське МБТІ» з метою прикриття своїх злочинних дій та попередження можливого викриття правоохоронними органами».

Директор КП «Вознесенське МБТІ»  діючи за попередньою змовою з службовими особами Вознесенської міської ради, умисно створили умови, за яких ФОП не маючи іншої можливості отримати дозволи на розміщення 10-ти рекламних засобів (конструкцій) у м. Вознесенську, був вимушений погодитись на протиправні вимоги.

За вищевказаних обставин ФОП  розуміючи, що Онча В.М., діючи за попередньою змовою з службовими особами Вознесенської міської ради, використовуючи свої службові повноваження, вчиняє дії, направлені на вимагання від нього неправомірної вигоди, з метою уникнення негативних наслідків для себе, розуміючи протиправний характер дій вищезазначених осіб, 28.12.2018 звернувся із відповідною заявою до правоохоронних органів.

screenshot_10download

Після затримання Ончі В.М., 05.03.2019 року були  проведенні обшуки у приміщенні відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради, та вилучені документи подані ФОП, а також протоколи засідання  архітектурно-містобудівної ради Вознесенська.

В ході обшуку також, вилучено мобільний телефон в якому  у смс-повідомленнях месенджеру «Вайбер», виявлено смс-повідомлення з інформацією про підписи документів та їх готовність з фотографією аркушу паперу, на якому, в погоджувальній частині, проставлені відтиски круглих печаток з  підписами в графах «Ю.А.Сметана» Ю.О. та «Л.Т. Чорна».

Цими фото Онча В.М. інформував підриємцю про свою можливість вирішити справу, щодо встановлення рекламних конструкцій.

Також, Онча В.М. збільшив розмір хабара з 2000 доларів США до 4000 доларів США.

Запобіжний заход Ончі В.М у вигляді домашнього арешту діє до 05 травня 2019 року.

Повний текст матеріалів рішення суду будуть опубліковані згодом.

 

 

3 комментарии

 1. Олександр

  Громадська організація
  «Громадський контроль Вознесенщини»
  56507, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, м. ВОЗНЕСЕНСЬК,
  вул. Героїв України, 15/16 тел.: +38 (066) 504 41 44, (05134) 5-31-74
  Заява
  Депутат пам’ятай, ти давав присягу служити своїм виборцям!
  Твоїми руками намагаються зробити злодіяння та нову корупційну схему!!!
  Цієї п’ятниці 17. 08. 2018 р. на сесії Вознесенської міської ради влада починає здійснювати своє повзуче рейдерське захоплення ваших орендованих земельних ділянок під кіосками (МАФ) на практиці за такою схемою:
  1) після того, як у вас закінчується термін договору оренди землі новий договір з вами укладатися не буде;
  2) вами, орендована раніше земля, рішенням депутатів, передається в постійне користування комунальному підприємству МБТІ;
  3) влада наказує вам демонтувати ваш МАФ;
  4) МБТІ на вашому торговому місці встановлює свій МАФ і здає його в оренду;
  Ви вільні!
  Розробник і натхненник ідеї — мер Луков В. Д.
  виконавці:
  перший заступник мера Ю.А.Сметана
  фонд комунального майна — Міняйло В.П.
  міська архітектура — Чорна Л.Т.
  МБТІ — Онча В.М.
  Депутат пам’ятай, ти давав присягу служити своїм виборцям!

 2. Гаврило

  як у воду дивився ГКВ ще в 2018 року -» молода команда» виявилась повністю корумпованною((((

 3. БЫВАЛЫЙ

  Луков так вихвалявся своєю молодою командою,казав що довіряє їм,а тепер що виходить? Команда цікава зібралася під командиром лукавим.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.