Не пропусти

Вознесенця притягнуто до адмінвідповідальності за неправдивий виклик поліції щодо порушення виборчого законодавства

На Миколаївщині за неправдивий виклик поліції щодо порушення виборчого законодавства, яке не підтвердилось, до адмінвідповідальності притягнутий мешканець Вознесенська.
screenshot_13

24 березня ввечері 58-річний місцевий житель зателефонував на 102 та повідомив, що в будинку по вул. Пушкінській невідомі особи від кандидата у президенти нібито збирають персональні дані людей.

Виїздом на місце події інформація не підтвердилась, а сам заявник розповів, що викликав поліцію будучи нетверезим та з невідомих йому самому причин. Поліцейські відносно чоловіка склади адміністративний протокол за ст. 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб», що тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом, станом на 25 березня від початку передвиборчої агітації поліцією Миколаївщини зареєстровано 152 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Повідомлення стосувались розміщення агітаційної продукції без вихідних даних та у заборонених законом місцях, пошкодження майна, а також нібито незаконної агітації й можливого підкупу виборців.

Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється. За результатами проведених перевірок зі 152 повідомлень 113 – не знайшли свого підтвердження, ще по одному триває перевірка.

Складено адмінпротоколів:

27 – за ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їхній тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск»;

1 – за ст. 212-14 КУпАП «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях»;

– за ст. 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб»;

4 — за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство»;

3 – за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді»;

1 – за ст. 195-6 КУпАП «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів».

До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені по чотирьом кримінальним правопорушенням – за ч. 1 ст. 259 КК України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, Первомайський ВП), за ч. 2 ст. 160 ККУ – 1 (Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або не вчинення будь-яких дій, пов’язаних з реалізацією ним свого виборчого права, Центральний ВП), за ч. 1 ст. 296 ККУ (Хуліганство, Первомайський ВП) та за ч. 1 ст. 128 ККУ (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження, Заводський ВП).

На розгляд суду поліцейські направили 32 адмінпротоколи.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

© Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області: https://mk.npu.gov.ua/news/vibori-2019/na-mikolajivshhini-za-nepravdivij-viklik-policziji-shhodo-porushennya-viborchogo-zakonodavstva-yake-ne-pidtverdilos-do-adminvidpovidalnosti-prityagnutij-meshkanecz-voznesenska/?fbclid=IwAR1wgIkT3FpKMTDYLO_s_3OJuVVTCgy_gDQ65uqJ-wTl27Yr1ztgZU1N3sE

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.