Не пропусти

Ветерани Вознесенська другі на обласному турнірі з футболу

У Миколаєві 24 березня на стадіоні в Парку Перемоги пройшов турнір серед команд ветеранів 40+, присвячений 75-й річниці визволення міста від нацистських загарбників.
Організатором спортивної події є Федерація футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічним. Турнір проходив у форматі 8х8.
Перед початком серії ігор учасників і гостей заходу привітали заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Балакін і член виконкому ФФНО Анатолій Катрич. Почесні гості побажали футболістам дружній і змістовної гри.
У турнірі взяли участь близько 100 ветеранів футболу з різних районів Миколаївщини. Приїхали підтримати свої команди родичі і вболівальники, які з усіх сил підбадьорювали гравців. Усі матчі турніру пройшли у впертій боротьбі і дружній атмосфері. Під час ігор на полі панувала атмосфера здорового суперництва.
У впертій боротьбі визначилися переможці змагань. Найсильнішими стали футболісти ФК «Автомобіліст». Срібним призером турніру стала команда ветеранів міста Вознесенськ, третє місце зайняла команда «Славія» (ветерани) м. Баштанки. Четверте місце зайняли ветерани з Нової Одеси, п’яте місце — «Новий Буг — Казанка», шосте — команда Березанки, сьоме місце — «ГрАвт».
«Сьогоднішній турнір — переконливий доказ того, що наші ветерани не залишаються осторонь і завжди беруть участь в різноманітних турнірах і кубках. Ми і надалі будемо сприяти розвитку цього виду спорту на території Миколаївської області та надавати допомогу в організації та проведенні ветеранських турнірів », — зазначив у своїй промові Олександр Балакін.

http://ffmo.com.ua/archives/26150

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.