Не пропусти

Прокуратура відреагувала на чергові порушення законодавства під час користування землями

Вознесенською місцевою прокуратурою продовжується послідовна робота щодо поновлення інтересів держави шляхом повернення земель сільськогосподарського призначення у розпорядження держави.

55661617_1145466892293096_438039075954360320_n

Зокрема, місцевою прокуратурою встановлено черговий факт використання суб’єктом господарювання земельної ділянки на території Олександрівської об’єднаної територіальнї громади Вознесенського району площею 56 га вартістю понад 3 млн. грн. без належних правових підстав.

Вказана земельна ділянка у 1993 році надана фізичній особі на підставі актів на право постійного користування, проте у 2014 році особа померла, як наслідок, право користування припинилось, а земельна ділянка мала бути повернута у розпорядження держави.

Однак, незважаючи на це, земельна ділянка продовжує використовуватись фермерським господарством за відсутності будь-якої правової підстави, що залишилось поза увагою відповідного органу виконавчої влади в сфері земельних відносин.

У зв’язку із чим місцева прокуратура відреагувала на порушення вимог законодавства шляхом пред’явлення до суду позову про повернення земельної ділянки у розпорядження держави.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.