Не пропусти

Запобіжні заходи особам, підозрюваним у викраденні грошей і ювелірних виробів в особливо великих розмірах, залишені без змін

download

04 березня 2019 року ухвалами слідчого судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Ротар М.М. підозрюваним Т., К. і Р. були обрані запобіжні заходи на період досудового слідства

Т., К. і Р. підозрювалися в тому, що 28 лютого 2019 року у період часу з 19:00 год. по 23:00 год., більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, у м.Вознесенську Миколаївської області, Т. за попередньою змовою із К. і Р. з корисливих мотивів та з метою таємного викрадення чужого майна, прибули до домоволодіння потерпілого В., де, скориставшись відсутністю господарів та перехожих громадян, відтиснули раму металопластикового вікна житлового будинку. Далі, Т., К. і Р. реалізуючи свій злочинний намір, через пошкоджене ними вікно, проникли до приміщення кімнат будинку, звідки таємно викрали грошові кошти та ювелірні золоті прикраси потерпілого В., а саме: грошові кошти та ювелірні вироби на загальну суму 1 525 825,91 грн.

Так, відносно підозрюваного К. було обрано запобіжний захід до 26 квітня 2019 року у вигляді домашнього арешту цілодобово із забороною залишати місце проживання з покладенням відповідних обов’язків, згідно ч.5 ст.194 КПК України, а саме: з’являтись на виклик до слідчого, прокурора чи суду у попередньо визначений та погоджений час, а в разі неможливості з’явитись через поважні причини — завчасно повідомити про це вказаних посадових осіб; не залишати місце свого проживання цілодобово; утриматись від спілкування зі свідками, потерпілим у даному кримінальному провадженні.

Підозрюваним Р. і Т. було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк до 26 квітня 2019 року включно з утриманням їх в Державній установі «Миколаївський слідчий ізолятор».

Підозрюваним Р. і Т. було визначено заставу у розмірі 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 153 680 грн та обов’язки, з числа передбачених ст.194 ч.5 КПК України, які будуть покладені на них у разі внесення застави: прибувати за кожною вимогою до слідчого Вознесенського ВП ГУНП України в Миколаївській області в провадженні якого перебуває кримінальне провадження, прокурора або суду, не відлучатися з місця проживання без дозволу зазначених осіб, повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.

Не погоджуючись із ухвалами слідчого судді Вознесенського міськрайонного суду, прокурор та захисник в інтересах підозрюваного Т. звернулися до Миколаївського апеляційного суду з апеляційними скаргами.

В апеляційних скаргах прокурор просив суд зазначені ухвали скасувати та постановити нові, якими трьом підозрюваним обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів – до 26 квітня 2019 року та встановити розмір застави — 1 921 000 грн., що становить 1000 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

У свою чергу, захисник підозрюваного Т. просив ухвалу слідчого судді скасувати та ухвалити нову, якою відмовити у задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно його підзахисного.

20 березня Миколаївським апеляційним судом було постановлено ухвали, якими апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного Т. та апеляційні скарги прокурора залишено без задоволення, а ухвали слідчого судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 04 березня 2019 року залишено без змін.

Прес-секретар суду

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/672654/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.