Не пропусти

Вознесенська громада відзначила 75 річницю визволення від фашистських загарбників

24 березня кожного року Вознесенська громада відзначає звільнення від фашистської окупації. В цьому році 22 березня небайдужі вознесенці традиційно зібрались на урочисте покладання квітів до меморіального комплексу в парку 1 Травня. Присутні згадали про подвиг, який здійснили визволителі. Частина воїнів зробили це ціною власних життів. Містяни вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання, охочі поклали квіти до пам’ятника загиблим героям.
Також керівництво міста разом з відповідальними працівниками Управління соціального захисту Вознесенської міської ради завітали додому та привітали наших ветеранів – учасників Другої світової війни, яких в громаді налічується 19 чоловік. 
Тим часом в приміщенні Великої зали Вознесенської міської ради відбулось урочисте передання естафети пам’яті в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України». До Вознесенська завітала делегація з Вознесенського району та передала делегації міста артефакти перемоги – гільзу від артснаряду, штандарт 3-го Українського фронту та власне книгу пам’яті.
Також в цей день безпосереднім учасникам Другої світової війни було вручено ювілейні медалі до 75-річчя визволення Миколаївської області.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Звернення міського голови Віталія Лукова з нагоди відзначення Дня визволення Вознесенська від фашистських загарбників 24 березня

Дорогі вознесенці!
24 березня кожного року Вознесенська громада поринає у спогади. Саме цього дня далекого 1944 року місто було звільнене від фашистських загарбників. Багато страждань та бід тоді було пережито нашими предками. Але вони вистояли у тій боротьбі.
Тож в цей день ми згадуємо про подвиг, який здійснили тодішні воїни, давши нам можливість сьогодні вільно творити свою державу. Пом’янімо загиблих героїв, які віддали свої життя заради нас – їхніх дітей, онуків та правнуків.
Також в цей весняний день ми побажаємо ветеранам Другої світової війни, усім мешканцям Вознесенської громади сімейного затишку, мирного неба, міцного здоров’я та якомога більше щасливих, яскравих весняних днів!
З повагою, міський голова В.Д. Луков,
секретар міської ради Л.М. Торжинська
http://voz.gov.ua/novini/1849-voznesenska-gromada-vidznachyla-75-richnyciu-vyzvolennia-vid-fashystskyh-zagarbnykiv.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.