Не пропусти

Рибальство та купання на озері Баласне дозволено лише за погодженням з ПрАТ «Зелений Гай»

54433316_2399877146907529_9019729645733412864_nscreenshot_5

download

7 комментарии

 1. житель района

  Как это ещё оз. Баластное Сашик не про@бал? Хозяева жизни, вы суки его рыли или занимались разведением рыбы. Засрали Директорское озеро, теперь Баластное на подходе….

 2. Пашкан Славик

  жителю района…рыли его суки очень давно,,,а рыбу запускал и разводил Зеленый Гай и Сашек в том числе…А директорское -процветает,но тебя туда не пустят…на Буг езжай, на Песчанку,на Мертвовод -там не засрано…

 3. Корнет

  Уже больше 5-ти лет «Зеленый Гай» не принадлежит «Сашику. Там есть новый хозяин и совершенно справедливо он требует выполнения договора аренды.
  Поэтому, нравится вам это или нет — а соблюдать установленные правила придется.
  Вы же не полезете к соседу охотиться на уток или курей…

 4. Ростислав

  За Конституцією вільний доступ до водойм має кожний громадянин Держави для: миття машини, забору води не у пром.викор., рибальства, купання тощо!!! Водні ресурси це надбання громадян Держави!!! І ніякі договора оренди не можуть бути вищі ніж Конституція!!!!!!

 5. за конституцією у нашій країні надра- з запасами вугілля ,нафти ,газу, бурштину,урану та інше. це все належить громадянам нашой держави.

 6. Все чудово сказано. Але з машиною крім Конституції треба ще знати САНПІН

 7. Є один дуже важливий момент. По-перше, це озеро не є природним, а є антипрордним. Природа зробила для нас невичерпне джерело питної води НАЗАВЖДИ. Опади проходили через піщаний фільтр та накопичувались у підземній чаші питної води, яка на 4 м була вище за Буг. Розумні люди насадили хвойний ліс, щоб затримувати піски і вологу. Але «виходили из избы здоровенные жлобы», хоча й безголові. Порубали всі дуби на гроби. Вирилили ями та оголили нашу питну воду. Тепер воду підземного озера пити не можна. Загаднли у буквальному смислі слова. Розводити рибу та розробляти кар`єри — це злочин. Без води ми вимремо, як мамонти. По-друге, Баласний кар`єр є природоохоронною територією http://voznesenskonline.com.ua/vidobutok-pisku-mozhe-znishhiti-pidzemne-ozero-pitnoyi-vodi-pid-voznesenskom/ І розумна людина, яка дбає про себе і своїх дітей, буде боротися за відновлення нашого підземного озера питної води. А Баласне та інші озера (кровоточащі рани підземного озера) є загальним надбанням вознесенців і їх треба берегти як зіницю ока, а не заробляти на крові гроші.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.