Не пропусти

Повідомлено про підозру директору підприємства з Вознесенська, який незаконно заволодів бюджетними коштами у сумі 145 тис грн.

 

За процесуального керівництва Вознесенської місцевої прокуратури повідомлено про підозру директору одного з підприємств м. Вознесенська, який під час капітального ремонту будинку культури в с. Воронівка Вознесенського району незаконно заволодів коштами на суму 145 тис грн.

download
Під час досудового розслідування встановлено, що директор підприємства, яке займається будівельними роботами, з корисливих мотивів та з метою заволодіння бюджетними коштами, умисно вніс неправдиві відомості із завищеними обсягами будівельних робіт, використаних матеріалів та понесених підрядником витрат, які фактично виконаними та використаними у зазначених обсягах не були.
Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 (заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою, своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України.
Також повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 191 КК України (пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою, своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) підприємцю, який здійснював технічний нагляд за станом та якістю виконання будівельних робіт, засвідчивши своїм підписом офіційні документи.
Розслідування триває, проводяться слідчі (процесуальні) дії, спрямовані на встановлення обставин кримінального правопорушення та притягнення усіх винних осіб до передбаченої законом відповідальності.53298646_1139591656213953_4086074633776791552_n

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.