Не пропусти

Ончі В.М. обрали запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту

Обрано запобіжний захід директору КП

«Вознесенське міжміське бюро технічної інвентарізації».

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Гречаною розглянуто клопотання про обрання міри запобіжного заходу директору КП «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентарізацїї», підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, підозрюваний за попередньою змовою з посадовими особами одного з відділів Вознесенської міської ради вимагав та отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду у сумі 108 тис гривень за отримання та погодження 10 дозволів на встановлення рекламних конструкцій.

Прокурор клопотання про обрання запобіжного заходу у виді домашнього арешту підтримав, у якості ризиків зазначив можливість посадовця переховуватись від органів слідства та суду, знищити речі або документи, що мають значення у розслідуванні зазначеного провадження, впливати на свідків, вчинити аналогічні злочини.

Підозрюваний свою провину заперечив, просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту в нічний час. Захисник підтримав його позицію, зазначивши, що ризики є завищеними та необґрунтованими.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Світлана Гречана обрала щодо підозрюваного запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту до 05.05.2019 року.

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.