Не пропусти

Міській голова Вознесенська та РДА не привітали жінок з 8 березня у 2019 році

Міській голова Вознесенська Луков В.Д., Вознесенська РДА та  района рада не привітали жінок з 8 березня у 2019 році, станом на 19 -ту годину.

На офіційних сайтах вказаних інституцій жодного привітання для наших жінок.

screenshot_2screenshot_68-marta1-810x370screenshot_7

У соціальних мережах є лише, неофіційні згадки про участь Лукова В.Д. у святкуванні 8 березня.

В попередні роки вказані владні інституції завжди вітали жінок зі святом, наводимо їх привітання за попередні роки нижче.

Олексій Савченко у 2019 році привітав жінок з 8 березня.

screenshot_8

8 березня в Україні офіційне свято -Міжнародний жіночий день (Міжнародний день прав жінок і миру) та вихідний.

Карта святкувань 8 березня у світі.

screenshot_9images

Дорогі наші жінки!

Своєю невтомною щоденною турботою про родину, материнським теплом і ласкою, вірністю і добротою, ніжністю й милосердям ви заслужили шану і глибоку повагу! Ми, чоловіки, схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви надихаєте нас, допомагаєте ставати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, душевні сили – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає нам, чоловікам.

Чарівні жінки! Від усієї чоловічої половини міста щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом 8-го Березня – Міжнародним днем прав жінок і миру! Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри нев’янучої молодості, радості, краси, злагоди та добробуту в родинах і мирного неба. Нехай вас ніколи не оминають синівська турбота, любов та увага рідних вам чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Віталій Луков, міський голова

mg-8-bereznya

 

Вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня

image

Дорогі жінки!

Щиросердно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

Ви заслуговуєте на те, щоб вами захоплювались, висловлювали повагу та любов щодня.

Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій та сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу  для здійснення всіх Ваших задумів.

Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

З повагою, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Т.М. Панова,

голова районної ради І.А. Бурдін

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=46038

2 комментарии

  1. Корнет

    Як вам не соромно? Нешановні керівники міста та району!
    Хай вам ваші законні дружини скажуть вам все те, що про вас думають жінки міста та району!»!!!
    Думаю. вам вистачить…
    Ганьба!

  2. Какие поздравления??!! Тут такие дела в городе твориться, а вы какие то поздравления, у Лукова голова болит, как бы после Ончи не загребли Сметану с Черной, а то и до него дотянутся

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.