Не пропусти

Дорошівській сільській голова Олександр Ігнатов скаржиться на перевізника ТДВ «Вознесенськавтотранс»

53362545_626999251056791_10862388903411712_nimages

 

Сільський голова  звернувся до в.о. голови Вознесенської РДА Панової Т. М. щодо вирішення питання по забезпеченню відновлення перевезення пільгової категорії населення нашої громади.

До адміністрації Дорошівської сільської ради надходять численні звернення від жителів громади щодо ситуації з пасажирськими перевезеннями пільгової категорії населення. В зв’язку з тим, що перевізник ТДВ «Вознесенськавтотранс» , який офіційно заключив договір на перевезення, відмовляється від надання вказаних послуг. Дана ситуація спричинила підвищення соціальної напруги серед незахищених верств населення.


В місцевому бюджеті сільської ради на 2019 передбачено кошти для фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які направлено у вигляді субвенції до управління соціального захисту населення Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області.


Нагадаємо, що по маршруту Вознесенськ-Дорошівка здійснюють перевезення два перевізника ТДВ «Вознесенськавтотранс» та ПП «Ярошенко». Між іншим, ПП «Ярошенко» забезпечує пасажирів пільговим перевезенням.
Кожен мешканець громади повинен відчувати захист та турботу з боку органів місцевого самоврядування!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.