Не пропусти

Викритий на хабарі Онча В.М. перебуває у кадровому резерві на Першого заступник міського голови Вознесенська

 

screenshot_6

screenshot_2

54175266_638200899966707_6154042008877924352_n

screenshot_7

УКРАЇНА
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30 січня 2019 року №12-р

м. Вознесенськ

Про затвердження списку осіб, зарахованих до кадрового резерву виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2019 рік

З метою заміщення посад в органах місцевого самоврядування, а також для просу-

вання посадових осіб місцевого самоврядування по службі, відповідно до статті 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабіне-

ту Міністрів України від 24 жовтня 2001 року № 1386 «Про затвердження Типового поряд-

ку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування», Регламенту Вико-навчого комітету та виконавчих органів Вознесенської міської ради, затвердженого рішен-

ням виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 31 січня 2011 року № 42 (в редак-

ції рішення виконавчого комітету від 24 листопада 2017 року № 451), керуючись частиною другою, пунктами 10, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самовря-дування в Україні»:

Затвердити список осіб, зарахованих до кадрового резерву виконавчих органів Воз-несенської міської ради на 2019 рік, що додається.

Секретар Вознесенської міської ради              /підпис/                  Л.М.Торжинська

 

Згідно з оригіналом:

Начальник загального відділу                                                          Т.М.Бобриніченко

31.01.2019

 

НАГАДАЄМО!

http://voznesenskonline.com.ua/sbu-vikritomu-na-habari-onchi-v-m-dopomogali-chinovniki-voznesenskoyi-miskradi/

СБУ: викритому на хабарі Ончі В.М. допомогали чиновники Вознесенської міськради.

Прес-центр СБ України наголошує, що викритому на хабарі директору КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧІ Валерію Михайловичу, допомогали чиновники Вознесенської міськради.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, за попередньою змовою з іншими чиновниками міськради, вимагав у місцевого підприємця понад сто тисяч гривень за не створення штучних перепон для встановлення у районному центрі рекламних конструкцій.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх чиновників, причетних до протиправної діяльності.

7-37511-39312-177

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/5804

НАГАДАЄМО!

Директора КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧУ Валерія Михайловича правоохоронці затримали на хабарі розміром 108 тисяч гривень

У Вознесенську правоохоронці затримали на хабарі розміром 108 тисяч гривень директора комунального підприємства.

Посадовець вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 108 тисяч гривень від підприємця за сприяння у наданні дозволів на встановлення у райцентрі рекламних конструкцій — сіті-лайтів.

Сьогодні, 5 березня, слідчі Слідчого управління обласного главку поліції, співробітники СБУ та під процесуальним керівництвом прокуратури затримали директора комунального підприємства «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації» одразу після передачі йому  грошових коштів.

За вказаним фактом триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Покарання передбачає ув’язнення на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Директор комунального підприємства затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Тривають слідчі дії.

— See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/5804#.8R353M8y.dpbs

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.