Не пропусти

ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН набирає футболістів для участі у міжнародному турнірі Red Bull Neymar Jr’s Five у Миколаєві

 

Red Bull Neymar Jr’s Five — міжнародний турнір з футболу 5х5. Розпочни свою подорож до світового чемпіонства з кваліфікації у своєму місті! Переможці локальних кваліфікацій зустрінуться у Національному фіналі, який визначить найкращу команду України, що вже цього літа представлятиме нашу країну на Світовому Фіналі у Бразилії! Подарунком для чемпіонів світу стане зустріч з легендарним Неймаром та гра проти талановитого бразильця та його товаришів по команді.

На вказаному турнірі, вперше буде локація у Миколаєві та вперше зареєстрована команда «ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН».

Турнір відбудеться у форматі 5х5,  13 квітня 2019 року у Миколаєві  по вул. Театральна, 10 о 10-00 годині.

Для заявки потрібно 7 футболістів (2 запасні) віком від 18 до 25 років (лише 2 гравці можуть бути віком старше 25 років).

Заявки приймаються до 28.03.2019.  за електронною адресою: voznesenskonline@ukr.net.

Виїзд команди та інші витрати за рахунок сайту ІАП «ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН».

screenshot_6screenshot_5

ПРАВИЛА ТУРНІРУ: https://www.redbullneymarjrsfive.com/uploads/country_

localization/rulebook_pdf/uk/RED_BULL_NEYMAR_JR._2019.pdf

media-00js7qe8i44uiqydb8x4xxmedia-00js7qa1894uiqydb8x4xl

 

Правила? Дуже прості. Кожен матч триває 10 активних хвилин, голкіперів немає і щоразу, коли команда забиває гол, суперник втрачає гравця. Ви маєте переграти всіх, щоб виграти ваш квиток на Світовий Фінал у Бразилії! Цього року турнір відкрито для команд від 5 до 7 гравців віком від 18 до 25 років. Кожна команда може залучити двох гравців, що старші 25 років. В багатьох країнах все більше гравців мають змогу спробувати цю чудову гру, і також у жіночому змаганні, що відбувається вже другий рік поспіль!

screenshot_8screenshot_7

У 2018 році понад 125.000 гравців з 62 країн змагалися за звання Чемпіона Світу. Зрештою, дві команди заволоділи полем і виграли корону: хлопці з Мексики та дівчата з Бразилії.

Red Bull Neymar Jr’s Five 2019 знову стане вибухом, і незалежно від того, чи це ваш перший раз, чи ви повернетеся знову, я знаю, що ви, як і я, з хвилюванням чекаєте відбіркових турнірів, щоб пройти їх і перемогти у вашому Національному Фіналі, щоб зустріти мене та моїх друзів у Бразилії. Збирайте свою і побачимось на Світовому Фіналі в Instituto Projeto Neymar Jr в Прая-Гранді, Бразилія!

Obrigado. Насолоджуйтесь!
Neymar Jr

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.