Не пропусти

СБУ: викритому на хабарі Ончі В.М. допомогали чиновники Вознесенської міськради

Прес-центр СБ України наголошує, що викритому на хабарі директору КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧІ Валерію Михайловичу, допомогали чиновники Вознесенської міськради.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, за попередньою змовою з іншими чиновниками міськради, вимагав у місцевого підприємця понад сто тисяч гривень за не створення штучних перепон для встановлення у районному центрі рекламних конструкцій.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх чиновників, причетних до протиправної діяльності. 

7-37511-39312-177

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/5804

НАГАДАЄМО!

Директора КП «Вознесенське МБТІ» ОНЧУ Валерія Михайловича правоохоронці затримали на хабарі розміром 108 тисяч гривень

У Вознесенську правоохоронці затримали на хабарі розміром 108 тисяч гривень директора комунального підприємства.

Посадовець вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 108 тисяч гривень від підприємця за сприяння у наданні дозволів на встановлення у райцентрі рекламних конструкцій — сіті-лайтів.

Сьогодні, 5 березня, слідчі Слідчого управління обласного главку поліції, співробітники СБУ та під процесуальним керівництвом прокуратури затримали директора комунального підприємства «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації» одразу після передачі йому  грошових коштів.

За вказаним фактом триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Покарання передбачає ув’язнення на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Директор комунального підприємства затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Тривають слідчі дії.

— See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/5804#.8R353M8y.dpbs

11 комментарии

 1. Корнет

  Угадайте с трех раз, кто эти чиновники?

  Кто строит себе дом не по зарплате и даже очень большая премия не может покрыть такие расходы ?

  Кто ездит на работу на такси каждый день?

  Кто инициировал передачу полномочий по строительству и аренде торговых павильйонов именно МБТИ и провел это решение через сессию городского совета?

 2. Administrator

  Предлагаю квест- «УГАДАЙ ПОСОБНИКА ОНЧИ».
  Разрешения на рекламу проходят, через ГРАДОСТРОИТЕЛЬНЫЙ СОВЕТ ВОЗНЕСЕНСКА
  (список членов ниже).
  Курирует вопрос в мэрии Сметана, окончательное решение принимается на заседании исполкома, ну и чисто случайно у директора КП «ВМБТИ» Ончи Валерия, брат депутат городского совета Онча Олег.
  Приветствуются также отправка фактов СБУ.
  Гаряча лінія СБУ: 0 800 501 482 ,callcenter@ssu.gov.ua
  УСБУ в Миколаївській обл:
  usbu_myk@ssu.gov.ua;
  (0512) 49-03-22, (0512) 49-05-33– телефон довіри
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100013304085200&__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARC7nvi2NKgX0zj5pitg4MXs5b4nBJHxmaDxQH7tZlVOK68_iqDxU30piA0LpImShXtIs__gj0mjSxt9&hc_ref=ARTXiRgm_jkgx9u5tDzokhM-h7kPBygDzONqrXFMizzmCL6J7RmTStJX5-VXV-R0V44

 3. Олександр

  У Сої землю з під кіосків забрали і в МБТІ передали при грубому порушенні Закону. З якою метою? Думали зійде з рук? Ні панове! Клубочок будемо розмотувати. Закон бумеранга б’є несподівано і дуже боляче. Чекайте прильоту.

 4. Риба гниє з голови.

 5. Николай

  Ой, горе Луковое)

 6. БЫВАЛЫЙ

  Може на цей раз хулігана простоквашу візьмуть за бейци,а то вже зовсім зашкалив у нього борзометр,пора спустити на землю.Ось вам і молода команда мера,якої він цілком довіряє.Цікаво ,як ці події прокоментує лукавий,чи знову скаже,як колись був керівником будинку інтернату,що нічого не знав.Тоді Гержов за вуха витягнув з лайна,а зараз хто?

 7. Олександр

  У нашому місті комунальні підприємства перетворилися в каламутний вир корупційних схем, який «осідлали» і по-новаторському вдосконалюють так звані еліти міста.
  Повірте, сьогодні ці комунальні підприємства виконують роль годівниці для можновладців за допомогою створення штучних перешкод як для розвитку підприємництва, так і в наданні послуг простим громадянам міста.
      Без сорому і каяття совісті влада часто використовує комунальні підприємства як інструмент політичного тиску, спрямовані проти своїх критиків і опонентів, створюючи їм всякого роду складності у вирішенні їхніх господарських питань і навпаки в заохоченні та наданні протекції лояльним до неї депутатам, що має ознаки корупції політичної.

 8. Главный архитектор Чёрная должна на равне Ончей понести наказание. Потому что первый к к ому нужно обращаться для того что бы что то построить или установить этот Чёрная . Она голова архитектурно строительного комитета. А там ей договорится чтобы все были за не составляет труда: Заграенко подружка, Дуговская подружка собутыльница, кто-то из ее подчинённых всегда в комиссии, ну и остальные тоже не откажут архитектору- вдруг придётся обратитс по личным вопросам. И она привела к Онче этого человека , который ему дал взятку. И давал бы он ей взятку, но она не одна в кабинете, а Онче было удобно у него личный Кабинет, поэтому она всех тащила туда. Об этом знают все на этаже где находится Архитектура. они вдвоём любили внести всякие изменения в тех. Ну и инспектор ГАСКА Заграенко и Чёрная это мафия решал . Онча по сравнению с ними ребёнок . Так что Заграенко Чёрная луговская онча этотвсе звенья одной цепи. Луговская и Заграенко в вопросе сити лайтов не участвовали, но все что касается строек где задействованное ГАСК эта троица дамочек за не маленькие деньги решают вопросы . Так что СБУ ДОЛЖНО И ПО НИМ ПОРАБОТАТЬ

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.