Не пропусти

Вознесенці перемогли у дитячому турнірі з футзалу у Братському

У Братському пройшов дитячій турнір з футзалу на призи районної федерації футболу!

 

2 березня в Братській ДЮСШ відбувся турнір на Кубок федерації району, в якому прийняли  участь футболісти 2008 — 2009 р.н. з Братського, Вознесенська, Южноукраїнська та Доманівки.

Привітати юних футболістів прийшов представник влади району А.М.Бунько та спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА І.Ф. Грудка, також зі словом вітань до спортсменів звернувся директор Братської ДЮСШ О.В. Зінченко. Вони побажали юнакам наснаги, гарних успіхів у обраній справі, а також перемоги.

Боротьба була шалена і напружена. Футболісти показали дійсно сильний та палкий характер, що супроводжувався спортивним запалом самих спортсменів, а також підтримкою батьків.

За результатами  боротьби 4-е місце виборола Доманівка, 3-є — Южноукраїнськ, срібло почесно прийняла Братська ДЮСШ, а золото дісталося Вознесенську. Хлопці проявили не тільки вольовий характер і спритність, а й показали, що перше місце дісталося найкращим.

Судили матчі професійні спортсмени, тренери — Валерій Зінченко та Гіві Шавдатуашвілі.

 

Після турніру ми поцікавилися у гостей щодо умов, які надаються в Братській ДЮСШ, чи подобається їм організація та якість обслуговування. Ось що нам розповіли.

І.Л. Дерев’янко, тренер Доманівської ДЮСШ:

— Ми другий раз приїздим на турнір, який відбувається у вашому ДЮСШ і вражені високим рівнем організації турніру, професіоналізмом судійського активу. Також нам дуже подобається зал, він обладананий всім необхідним, новий, на такому полі приємно грати і взагалі, тут атмосфера супер. Тепер ми завжди будемо приймати участь у цих турнірах.

screenshot_1

Галина Тустановська, мама футболіста з м.Вознесенськ:

— У вас дуже гарний зал, все обладнано, нові роздягалки, сучасні туалети, але найоголовніше — атмосфера, тут круто. Ми отримуємо массу задоволення від приїзду в Братську ДЮСШ, адже знаємо, що тут все на найвищому рівні. Якщо бути чесною, то в нас в місті навіть немає таких залів.

Михайло Повознюк, футболіст команди м.Южноукраїнськ:

— Ми вже не перший рік приїзжаємо на ці турніри і дуже вражені змінами, адже вже комфортні умови для того, аби переодягтися, яскравий зал, професіне покриття майданчику для гри і взагалі — тут круто.

Згадуючи даний турнір, стає зрозумілим лише одне, Братське – це селище спорту, селище футболу. Адже такої красивої гри можна не побачити навіть в вищій лізі. Ми були свідками однієї із кращих сторінок історії Братського футболу.

Артур ШМАЛЕНКО.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.