Не пропусти

ВІДЕО! Петро Порошенко: Вознесенськ, щиро дякую за теплу зустріч і підтримку. Разом — до перемоги!

 

Миколаївська область – край фантастичної природи та фантастичних людей. Надзвичайно вражений силою духу мешканців краю корабелів, їх щирістю та наполегливим бажанням разом змінювати нашу країну. Впевнений, у нас все вийде!

Вознесенськ, щиро дякую за теплу зустріч і підтримку. Разом — до перемоги!

П. Порошенко

53419661_1551294815004905_6182467279263891456_n53077618_1551294525004934_7276567716398366720_n

15 комментарии

 1. Антимиша

  Ужас (
  Я думал у нас больше думаю их людей (

 2. ужас

 3. барыга никому шапку не сбил?

 4. Корнет

  Пенсіонерів знову купують!

  Кандидат в Президенти України, діючий Президент України Петро Порошенко пообіцяв виборцям у Вознесенську збільшення мінімальнох пенсій на 1205 грн. у березні та квітні 2019 року.
  А далі?
  Про це нічого не було сказано.

  Але наші пенсіонери на це «поведуться»
  І вони не будуть думати про те, що це така хитромудна передвиборча «удочка».
  А підуть і прогологують за «благодетеля»……………………………………………

 5. я и не думал что в нашем городе стольько порохоботов я думал что у нас думающие лююди никогда ми не выберемся с этого гавна с такими людьми

 6. Цей народ не подолати тому, що він просто ніякий. У нього забирають краЇну, його грабують та знищують,… А він, як ідіот, хлопає у долоні та скачить від задоволення. Жуть!

 7. https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/7381-tashlicku-gaes-vidvidav-prezident-ukrayini-petro-poroshenko Ташлицьку ГАЕС відвідав Президент України Петро Порошенко
  Всё хорошо, прекрасная маркиза! Знищення національної святині, Південного Бугу та півдня України продовжується успішно! «Сьогодні Ташлицька ГАЕС — друга за потужністю після Дністровської гідроакумулююча станція України. Нині тривають роботи з добудови та введення в експлуатацію другої черги станції – гідроагрегату №3. Введення його в роботу збільшить встановлену потужність станції до 480 МВт, підвищить регулюючі можливості та позитивно вплине на роботу енергосистеми України в цілому. Це особливо актуально, зважаючи на перехід до нової моделі ринку електричної енергії та майбутнього об’єднання з енергосистемою Європейського Союзу, де висуваються особливі вимоги до наявності та швидкодії регулюючих потужностей». А ми ж йому писали. Він просто не може бути необізнаним. Голосуйте, ідіоти, за Гаранта ваших Конституційних прав, простого кондитера Порошенка.

 8. Какой позорный кошмааар! Вознесенское стадо!! Визжащее, прыгающее стадо баранов! Как же таак??? Эта тварь вас уничтожает, а вы хлопаете ему в ладоши и селфуетесь с ним! Фууу!!! Разочарована, просто крик души за своих соотечественников!!!!

 9. Василь

  Не шановні аноніми! Розумні люди підтримують розумного ПОРОШЕНКА , а інші ….. підтримують інших. Скажи хто твій президент я скажу хто ти ! З усіх кандидатів тільки Порошенко може організувати захист України разом з усім світом, тільки він приведе Україну до членства у Євросоюзі та НАТО. Хто забув що у нас війна з паРАШОЮ і на це витрачаються великі кошти . Чому малі пенсії ? Тому що всі ховають свої прибутки , зарплатню основну дають у конвертах , будівельники -шабашники теж не сплачують податки, вчителя не платять податки за репетиторство і , магазини ( де які) не дають чеків і тд і т п. Хто з вас може зробити SWOT аналіз що до вашого кандидата ? Тому я так думаю що собаки гавкають а караван , який очолює Порошенко , їде ! Слава Україні !

 10. БЫВАЛЫЙ

  Василь, ти хвора людина, якщо таке друкуєш.Вже с 1-го травня прогнозують підвищення ціни на газ для населення і хотів-би подивитися на тебе,як ти будеш стояти в черзі на сплату компослуг та скиглитиЩо завеика ціна на газ.

 11. Від ананіста Васі так і тхне затхлим кабінетом влади. Краде президент, краде прем єр, краде прокурор, краде олігарх , крадуть ВРУ, краде ананім Вася, карадуть всі, що повинні дбати про процвітання України та її народу. Населення вимирає у злиднях. Замість гарантування додерження Конституції президент- гарант протягує розчленення України на шматки, які вже розділені поміж хижаками. Крим продали без жодного пострілу. Донецьку бойню влаштували для того, щоб через неї грабувати народ додатковими податками, а державу — по системі Свинарчуків- бізнес-партерів простого кондитера президента. Всі перераховані нелюді користуються тим, що народ ніякий і не виявляє ніякого спротиву. Як стадо тупих баранів скаче перед президентом та плеска у долоні від задоволення. Але де-що вже починає з являтися зі свинарчуками. Схоже, що замість продажного правосуддя починає з являтися стихійний суд бунтарів. Так, що слуга народу Вася, не думай, що завжди зможеш безкарно красти зі своїми президетми януковичами та порошенками. Колись прийдуть і до твоїєї хатинки господарі країни і покарають свого воровитого слугу.

 12. Корнет

  «SWOT аналіз що до вашого кандидата» — это круто!

  Уверен, что только один из ста читателей поймет о чем идет речь!

  А ВЫ, Василий Федорович, сделали этот анализ по Вашему кандидату в Президенты — Порошенко?

  И какие же у него слабые стороны , какие угрозы?

  Покажите несведущим, как это делается…

 13. БЫВАЛЫЙ

  Люмпен и в Африке люмпен. Сказывается привычка Василя вылизывать.

 14. Василь

  Я не розумію чому всі хто проти Порошенка , П.О. не пишуть за якого кандидата він особисто сам і чому. Як що немає здатності описати переваги свого кандидата , то для чого поливати брудом іншого ! Розумні ЗА Порошенка !

 15. василь или как тебя ты хочешь чтобы и дальше Украина в гавне барахталась я просто вижу как население обнищало за эти 5 лет а барыга на войне зарабатывает такое ощущение что мозгов у тебя нет

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.