Не пропусти

Майстер-клас із вокалу у Вознесенську

27 лютого методист Миколаївського обласного центру народної творчості Вероніка Гаврилюк провела майстер-клас із вокалу для працівників культури Вознесенського району та ОТГ. Про подробиці зустрічі — далі у статті.

На початку зустрічі було розглянуто типові помилки, які припускають викладачі під час роботи з дітьми різної вікової категорії. Окремо було проаналізовано причини виникнення основних недоліків і дефектів голосу і запропоновано методи їх подолання.

Практичною частиною майстер-класу стало знайомство з вправами за системою відомих педагогів Георгія Струве та Віктора Ємельянова. Ці вправи спрямовані на зняття напруження з внутрішніх і зовнішніх м’язів голосового апарата. Робота над диханням за рекомендаціями Олександри Стрельникової, автора унікальної методики дихальної гімнастики, допомогла присутнім відчути правильну роботу дихального апарата у процесі співу.

Закріпити знання та навички правильного звукоутворення й дихання учасники змогли під час розспівування — кожен мав можливість дослідити процес утворення звуку та його формування в естрадній манері виконання.

Наскільки результативною була зустріч, дізнаємося вже незабаром — на відбірковому турі обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2019».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.