Не пропусти

Розпочато роботи з будівництва дитячого будинку сімейного типу

screenshot_23

Вознесенськ – єдине місто в Миколаївській області, яке отримало кошти субвенції з державного бюджету на будівництво дитячого будинку сімейного типу по вул. Зіркова, 1-б. В новозбудованому сучасному будинку планується проживання родини, яка візьме на спільне проживання та виховання до 10 дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Замовником будівництва виступає Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради.

За результатами проведеного тендеру підрядником визначено ТОВ «ІВЕКО-БУД». Загальна вартість об’єкту становить 10823,786 тис. грн. Фінансування здійснюється з державного бюджету за рахунок коштів субвенції місцевим бюджетам для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт. За договором термін виконання робіт січень-вересень 2019 року. Будинок одноповерховий, загальною площею 249,8 м2, розрахований на проживання 12 осіб. Поряд з будинком передбачено будівництво гаражу та блоку господарських будівель, благоустрій та огородження території.

Усі бажаючі родини, які мають в собі батьківський потенціал та бажають свою любов та турботу подарувати дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, просимо звернутися до Служби у справах дітей Вознесенської міської ради по вул. Центральна 22/72.(тел.4-23-03).

Управління ЖКГ та КБ ВМР

Служба у справах дітей ВМР

 http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/1745-rozpochato-roboty-z-budivnyctva-dytiachogo-budynku-simeinogo-typu.html

4 комментарии

 1. Administrator

  Не хочется, опять заострять… 10 млн 800 тыс, на одноэтажный дом 249 кв+гараж и хозблок…..это 43 тыс. грн за метр квадратный дома. Да… так можно строить… Наверно детки будут жить в мраморе…. посмотрим. Уверен обычные вознесенцы построили бы за такие деньги 3-4 таких же дома, да мебелью частично обставили их… Но то бюджетные 10 млн, да ещё киевские….

 2. Маткин

  а хуле, в Манака живем)

 3. Корнет

  А для какой семьи этот дом строится — известно? Или сначала построим , а потом посмотрим, кому его обдать? Кто в курсе?

 4. Сергій

  А не сильно круто 400 тыс. дол. на такой проект? За эти деньги можно трех этажный комплекс построить с соответствующими коммуникациями.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.