Не пропусти

Вознесенець собака якого загризла на смерть жінку на волі та знову вигулює ротвейлера без повідка і намордника

Відповідні повідомлення надходять до нашої редакції від місцевих мешканців.

Далі мовою оригіналу.

…Куда звонить,кому кричать? Где наша власть? Вчера в районе семи вечера видели этого человека с этой же собакой на улице без намордника и поводка!!!! Что происходит почему люди должны бояться выходить из дома!!!

…он стоял и ждал своих собутыльников, я не хочу говорить имена тех людей,они просто ишли на работу, а он стоял опустивши голову.

 Відповідно до ст. 17 ЗУ » Про захист тварин від жорстокого поводження»:

Умертвіння тварин допускається: за необхідності оборони від нападу тварини, якщо життя або здоров’я людей знаходиться в небезпеці.

НАГАДАЄМО!

Вознесенцю, який залишив жінку у небезпеці після нападу собаки, обрано запобіжний захід- домашній арешт у нічний час

23 лютого 2019 року слідчим суддею обрано запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту власнику ротвейлера, який залишив у небезпеці 27-річну жінку після нападу на неї його собаки.

download
22 лютого 2019 року слідчим Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області за погодженням із процесуальним керівником Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області за вищевказаним фактом повідомлено про підозру 35-річному мешканцю міста Вознесенська у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 135 КК України та того ж дня до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області подано клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно підозрюваного.
download
Проте, за результатами розгляду відповідного клопотання судом, враховуючі, що правопорушник раніше не судимий, має постійне місце мешкання та міцні соціальні зв’язки – частково задоволено клопотання слідчого та стосовно підозрюваного застосовано більш м‘який запобіжний захід – домашній арешт у нічний час.
Нагадаємо, що 18 лютого цього року ротвейлер, вирвався з рук власника та напав на молоду жінку. Чоловік відтягнути собаку не зміг, з місця пригоди втік, залишивши жінку у небезпеці.
Потерпілу з чисельними укусами собакою, алкогольною інтоксикацією та переохолодженням було доставлено до лікарні, де наступного дня вона померла.
За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

2 комментарии

  1. если би єто случилось с родственниками властей…другое дело-все мгновенно дошло би до киева а так все по расписанию для простого народа!!!

  2. Гаврило

    Хвате соплі жувати, треба негайно приспати тварину. Якшо вона попробувала людського мяса-це дуже небезпечно, це собака-людоїд. А хазяїн вигулює її без намордника і повідка, жах!!!!!!!!!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.