Не пропусти

Верховний Суд України остаточно повернув державі 143,3 га пасовищ у Прибужанівській ОТГ

Верховний Суд України прийняв остаточне рішення у справі щодо повернення державі 143,3 га земельної ділянки сільськогосподарського призначення, погодившись із доводами прокурорів Миколаївщини.

 

Суди погодились з доводами прокурора про те, що розорювання та вирощування соняшника та інших зернових культур на земельній ділянці, наданій для сінокосіння та випасання худоби, свідчить про її нецільове використання, а отже є  порушенням умов договору оренди.

screenshot_23

Постановою Верховного Суду від 28.01.2019 залишено в силі постанову Апеляційного суду Миколаївської області від 04.06.2018 про задоволення позову заступника керівника Вознесенської місцевої прокуратури щодо розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 143,3 га пасовищ на території Прибужанівської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з її нецільовим використанням.

Відтак, за принципової позиції органів прокуратури земельна ділянка сільськогосподарського призначення підлягає поверненню у власність держави, що надасть можливість подальшого її використання у відповідності  до вимог закону.

За інформацією Вознесенськоі місцевоі прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.