Не пропусти

Триває будівництво амбулаторії монопрактики в с.Таборівка

У рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило типові проекти медичних амбулаторій для надання якісної, своєчасної первинної медичної допомоги у сільській місцевості.
За висновками експертів будівництво нової амбулаторії є більш економічно вигідним, ніж ремонт старих і пристосованих приміщень. Це дешевше та доцільніше.

Таким чином в 15 регіонах України, в тому числі і в Миколаївській області, зокрема і в селі Таборівка Бузької ОТГ, з’являться такі амбулаторії.


Як зазначив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка та прийнятому парламентом відповідного закону, громади мають змогу не тільки отримати нові амбулаторії, але і модернізувати існуючу відповідну інфраструктуру – змінити медичне обладнання, покращити умови надання медичних послуг.


Така можливість з’явилася в Бузької ОТГ. Вже на початку листопада в с. Таборівка за адресою пл. Центральна 1 а, розпочалося будівництво модернізованої амбулаторії. Вже проведено роботи по закладанню фундаменту під майбутню будівлю. Наразі вигнанні стіни та розпочаті роботи з монтування деревяних конструкцій даху. Тож з нетерпінням чекатимемо відкриття нового сучасного закладу медицини.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.