Не пропусти

Керівник поліції Миколаївщини Олександр Анохін провів виїзний прийом громадян у Вознесенську

Сьогодні, 20 лютого, начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковник поліції Олександр Анохін провів виїзний прийом громадян у Вознесенському відділенні поліції.

На прийом до головного поліцейського області завітало понад 20 вознесенців звертались до очільника обласної поліції з різноманітними питаннями – проблемами в сімейних та цивільно-правових відносинах, повідомляли про шахрайські схеми щодо фермерів, а також цікавилися станом розслідування кримінальних проваджень.

Окремо Олександр Анохін зустрівся з активом ветеранської організації правоохоронців Вознесенщини. Представники організації прийшли зі своїми окремими зверненнями та скаргами, а також підкреслили, що дуже очікували на особисту зустріч з головним поліцейським області. Крім того, ветеранська спілка у Вознесенську настільки активна, що колишні правоохоронці і досі об’єднуються і патрулюють рідне місто під час міських масових заходів.

Всі питання начальник поліції області взяв на особистий контроль та поставив перед начальником Вознесенького відділу поліції Дмитром Шаповаловим задачі ретельно розібратися у кожному зверненні, та окреслив шляхи вирішення питань. Жодне звернення не залишилися поза увагою, а з метою кращої якості та повноти до проведення перевірок деяких заяв і повідомлень будуть залучені також слідчі Слідчого управління ГУНП.

Відділ комунікації поліції
Миколаївської області

© Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області: https://mk.npu.gov.ua/news/novini/kerivnik-policziji-mikolajivshhini-oleksandr-anoxin-proviv-vijiznij-prijom-gromadyan-u-voznesensku/?fbclid=IwAR1WtYuOFNgUtZPRd0UWDZgFrTxWN13BW-LUJaebjkuES28o6UsdKOMZdWc

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.