Не пропусти

Звернення міського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

1550211331_15-den-vshanuvannya-uchasnykiv-bojovyh-dij-na-terytoriyi-inshyh-derzhav

Щорічно 15 лютого ми віддаємо глибоку шану всім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, кому свого часу судилося пройти вогняне пекло бойових дій в Афганістані та інших «гарячих» точках планети. Нині схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради миру та перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися з тих воєн.

Афганська війна глибоко врізалась у народну пам’ять, але ніхто й гадки не мав, що сьогодні бойові дії будуть й на території нашої держави. Чимало воїнів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних Сил України, захищаючи нашу Батьківщину на Сході.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, дякуємо вам за мужність та відданість військовому обов’язку. Бажаємо, щоб біль війни назавжди залишилась у минулому, щоб мирне життя було наповнене щастям, добробутом та успіхом. Нехай людські шана та вдячність будуть з вами завжди.

Міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/1695-zvernennia-miskogo-golovy-z-nagody-dnia-vshanuvannia-uchasnykiv-boiovyh-dii-na-terytorii-inshyh-derzhav.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.