Не пропусти

Луков пообіцяв створити тимчасову контрольну комісію міської ради щодо вивчення тарифів на воду

Луков В.Д. пообіцяв, створити  тимчасову контрольну комісію Вознесенської міської ради  по вивченню тарифів на водопостачання та водовідведення, що надаються КП «Водопостачання м. Вознесенськ» та ТОВ «Біологічні очисні споруди».

Відповідне запевнення мером Луковим В.Д., було озвучено на черговій 70-ї сесії Вознесенської міської ради 15.02.2019 року, у відповідь на колективне звернення вознесенців, щодо підвищення тарифів на воду.

download

Комісія повинна бути створена лише з депутатів міської ради. Всім депутам міської ради буде надіслано запрошення від мера, щодо участі в тимчасовій контрольній комісії.

Якщо, знайдуться депутати міської ради, що будуть бажати взяти участь у роботі комісії то на наступній сесії міської ради створення комісії буде внесено в порядок денний.

За створення комісії потрібно, щоб проголосувало 1/3 депутатів міської ради. У склад комісії потрібно 4-5 депутатів.

 

Міському голові м. Вознесенськ

Лукову В.Д.

Вознесенській міській раді

Мешканців м. Вознесенськ  

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталій Дмитрович!

Шановні депутати Вознесенської міської ради!

На сьогоднішній день в нашому місті постала критично важлива проблема, що набуває соціального резонансу та потребує негайного вирішення — це вартість послуг на водопостачання та водовідведення.

Не зважаючи на те, що тарифи за водопостачання та водовідведення у нашому місті є найвищими в Україні (інтернет-портали: «inshe.tv» https://inshe.tv/nikolaev/2017-04-19/222441/; «Преступности.нет» https://news.pn/ru/money/180756; «Пятачок» http://xn--80aulcp5a5c.dp.ua/komunalka/860-tarify-na-vodu-dlya-naseleniya-ukrainy/ та ін.), а доходи містян, включаючи зарплати та пенсії, залишаються низькими і не досягають навіть до середньодержавного рівня, виконавчим комітетом Вознесенської міської ради (далі — Виконком) 08 лютого 2019 року прийняті рішення про подальше підвищення тарифів на воду.

Ми, мешканці Вознесенська, просимо дослухатись до нас і, сподіваючись на Ваше розуміння соціально-економічної ситуації в місті, просимо не підвищувати тарифи на водопостачання та водовідведення для населення та залишити їх на рівні 2018 року, скликавши для цього позачергове засідання Виконкому для внесення відповідних змін до рішень від 08.02.2019 р.:

 1. №60 «Про встановлення скоригованих тарифів Комунальному підприємству «Водопостачання м.Вознесенська» на централізоване водопостачання та водовідведення»,
 2. №59 «Про встановлення скоригованих тарифів комунальному підприємству «Водопостачання м.Вознесенська» на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем)»,
 3. №58«Про встановлення скоригованих тарифівТовариству з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» на централізоване водовідведення».

 

В разі відмови міського голови скликати засідання Виконкому з вищезазначеного питання, просимо депутатів Вознесенської міської ради прийняти рішення про скасування вищезазначених рішень Виконкому, згідно п. 66 «Регламенту Виконавчого комітету та виконавчих органів Вознесенської міської ради».

 

В будь-якому випадку, просимо прийняти рішення про утворення тимчасової контрольної комісії Вознесенської міської ради (згідно ст.22 регламенту Вознесенської міської ради) по вивченню тарифів на водопостачання та водовідведення, що надаються КП «Водопостачання м. Вознесенськ» та ТОВ «Біологічні очисні споруди».

Якщо застосування тарифу на водопостачання та водовідведення для населення на рівні 2018 року завдасть збитків КП «Водопостачання м. Вознесенськ», просимо внести на розгляд Вознесенської міської ради питання щодо внесення змін до бюджету м. Вознесенськ та відшкодувати збитки з місцевого бюджету. Дана сума складе менше 1% (одного відсотка) загального бюджету міста, проте буде інвестицією в кожну вознесенську сім’ю, адже водою, що постачає нам КП «Водопостачання м.Вознесенськ», користується кожен мешканець нашого міста, від новонародженого до пенсіонера.

Наші пропозиції:

 1. Розглянути питання про об’єднання всіх каналізаційних об’єктів міста під управлінням та обслуговуванням КП «Водопостачання м.Вознесенськ», адже вважаємо неприйнятним сплачувати за комунальні послуги ТОВ «Біологічні очисні споруди», метою якого, згідно статуту, є отримання прибутку та 50% якого зареєстровано на іноземних громадян.
 2. Забезпечити встановлення сонячних або вітрогенеруючих міні-електростанцій на найбільш енергозатратних КНС та інших комунальних об’єктах з водопостачання та водовідведення.

 

Відповідь просимо надіслати на вказану адресу та оприлюднити на офіційному інтернет-порталі м. Вознесенська.

Додаток до звернення: дані з підписами мешканців м. Вознесенськ.

 

З повагою,

та надією на розуміння

 

Протокол засідання виконкому! ВОНИ ПІДНЯЛИ ТАРИФ НА ВОДУ:(Торжинська Л.М.,Сербенюк Н.М.,Сметана Ю.О.,Путій Ю.В.,Хімій Д.В.,Бундюк В.М.,Іващук Р.А.,Кисільова С.В.,Красьоха В.В.,Мазур В.Ф.,Москаленко В.В.,Циз С.К.,Цоня Л.С.) 12- «ЗА», 1- «проти»

54433download

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

П Р О Т О К О Л

Від 08 лютого 2019 року №4

м. Вознесенськ
Початок засідання
09 годин 00 хвилин
кінець засідання
10 годин 16 хвилин
В черговому засіданні брали участь:

 

Торжинська Л.М. секретар Вознесенської міської ради
Сербенюк Н.М. керуючий справами виконавчого комітету Вознесенської міської ради
Сметана Ю.О. перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Путій Ю.В. заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Хімій Д.В. заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Члени виконкому: Бундюк В.М., Іващук Р.А., Кисільова С.В., Красьоха В.В., Мазур В.Ф., Москаленко В.В., Циз С.К., Цоня Л.С.

 

Відсутні на засіданні виконавчого комітету:

 

Луков В.Д. відрядження
Аверков С.В., лікарняний
Міняйло В.П., відпустка
Черноморець О.Л.Невеселий В.В. лікарнянийз невідомих причин

 

Працівники апарату Виконавчого комітету міської ради:

 

1. Бобриніченко Т.М. начальник загального відділу
2. Кравченко І.О. начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
3. Пономаренко Л.В. начальник юридичного відділу

 

 

Присутні на засіданні від управлінь, відділів, організацій, відомств, установ:

 

4. Вдовіченко О.Г. директор Комунального підприємства «Водопостачанням. Вознесенська»
5. Кістечко І.М. генеральний директор ТОВ «ВОЗКО»
6. Богомольна Н.П. директор ТОВ «БОС»
7. Алексєєнко Н.М. головний бухгалтер ТОВ «БОС»
8. Трянова А.М. економіст ТОВ «БОС»
9. Копієвська Г.А. заступник начальника Управління-начальник відділу комунальної власності та економіки комунальних підприємств Управління комунальної власності Вознесенської міської ради
10. Тичинська Ж.П. начальник Служби у справах дітей Вознесенської міської ради
11. Скидан О.Г. головний спеціаліст відділу комунальної власності та економіки комунальних підприємств Управління комунальної власності Вознесенської міської ради
12. Шишляннікова І.А. начальник Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради
13. Баланчук О.О. завідувач сектору з питань охорони здоров’я Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради

screenshot_22 screenshot_12

screenshot_23screenshot_24

Далі цитата по тексту:

До участі у засіданні виконавчого комітету долучилася Цоня Л.С.

 

26.СЛУХАЛИ: Про встановлення скоригованих тарифів Товариству з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» на централізоване водовідведення
ДОПОВІДАЧ: Копієвська Г.А.
ВИСТУПИЛИ Торжинська Л.М., Богомольна Н.П., Кістечко І.М., Бундюк В.М., Кисільова С.В., Красьоха В.В., Мазур В.Ф., Москаленко В.В., Алєксєєнко Н.М., Трянова А.М., Сметана Ю.О., Хімій Д.В.
ДОРУЧЕННЯ Хімію Д.В., вивчити питання, порушене Бундюком В.М., щодо можливості вирівнювання тарифів за водопостачання та водовідведення для споживачів, що не є суб’єктами господарювання, та для  суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення
З урахуванням обговорення і пропозицій проведеноголосування:
Підсумки голосування «за-12» , «проти» — 1, «утримались» — 0.
ВИРІШИЛИ: Рішення № 58 /додається/.

 

27.СЛУХАЛИ: Про встановлення скоригованих тарифів Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо — будинкових систем)
ДОПОВІДАЧ: Вдовіченко О.Г., Торжинська Л.М., Кістечко І.М., Бундюк В.М., Красьоха В.В., Мазур В.Ф., Сербенюк Н.М., Москаленко В.В., Сметана Ю.О., Хімій Д.В.
ВИСТУПИЛИ
З урахуванням обговорення і пропозицій проведеноголосування:
Підсумки голосування «за-12» , «проти» — 1, «утримались» — 0.
ВИРІШИЛИ: Рішення № 59 /додається/.

 

28.СЛУХАЛИ: Про встановлення скоригованих тарифів Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» на централізоване водопостачання та водовідведення
ДОПОВІДАЧ: Копієвська Г.А.
ВИСТУПИЛИ Вдовіченко О.Г., Торжинська Л.М., Бундюк В.М., Красьоха В.В., Мазур В.Ф., Сметана Ю.О., Хімій Д.В.
З урахуванням обговорення і пропозицій проведеноголосування:
Підсумки голосування «за-12» , «проти» — 1, «утримались» — 0.
ВИРІШИЛИ: Рішення № 60 /додається/.

Також читайте:

Тариф на воду офіційно піднято з 01.03.2019 до 50,62 грн. за куб.м! Рішення виконкому

Рішення про підвищення тарифів ТОВ «БОС» і Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо -будинкових систем).

Ціково, що рішення прийняті 08.02.2019р., а датою офіційної публікації  рішень для запуску процедури підняття тарифів є 07.02.2019р. — дивний «кульбіт у часі».

Тариф піднімається з 01.03.2019 року для населення з водовідведенням до:

50, 62 грн. за 1 куб.м.

Офіційні рішення дивіться нижче.

 

screenshot_1download

downloadimages

51790053_1893124837482766_1086407536527015936_n51807894_1893125197482730_2917151927860985856_n

52333351_1893125024149414_5469156044137562112_nСьогодні отримано відповідь на звернення мешканців міста Вознесенськ до КП «Водопостачання м. Вознесенська», щодо підвищення тарифів.
Букв багато, тому спробую коротко підсумувати:
1. Тариф коригується лише по двом статтям витрат:
а) ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ для КП «Водопостачання м. Вознесенська» подорожчала на 26% (для приватних споживачів вартість електроенергії в 2018 році не змінювалася, а для суб’єктів господарювання, як з’ясувалося, значно підвищилася, а сплачуємо все одно ми – «Роттердам+» в дії, привіт Ахметову та Порошенку);
б) ЗАРОБІТНА ПЛАТА ТА ЄСВ, підняття мінімалки та пропорційно по тарифній сітці.
2. Оминувши увагою такі витрати як прямі матеріальні витрати (1.1.4), ми запитали що включено до інших загальновиробничих, адміністративних та інших витрат на збут, і як бачимо деякі витрати дублюються. Наприклад, витрати пов’язані з управлінням та адміністративні, витрати на ПММ, запчастини, опалення, матеріали для лабораторії, матеріалі, матеріали (сторінка 3 відповіді, виділено жовтим та червоним кольорами).
3. З питання відшкодування збитків КП «Водопостачання м. Вознесенська» треба звертатись до мерії.
4. Щодо ремонту КНС-1 (каналізаційна насосна станція) за 6 млн. грн (сума озвучена міським головою), то цей об’єкт обслуговується ТОВ «БОС» і на тариф КП «Водопостачання м. Вознесенська» не впливає. Щодо ТОВ «БОС», то там ходить та біла пухнаста тваринка, дивився інформацію про власників, чи не в кіпрський офшор ми платимо за те водовідведення
.
УКРАЇНА
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від ________________ № ________
м. Вознесенськ

 

 

Про встановлення скоригованих тарифів Комунальному
підприємству «Водопостачання м. Вознесенська»
на послуги з централізованого постачання холодної
води, водовідведення (з використанням внутрішньо —
будинкових систем)

Розглянувши звернення  Комунального підприємства «Водопостачання м. Вознесенська» від 25 січня 2019р. № 22, протокол  засідання робочої групи з попередньої перевірки розрахунків економічно-обґрунтованих витрат на житлово-комунальні послуги, що надаються в м. Вознесенськ від 06 лютого 2019р. №1, відповідно до статей  7, 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (зі змінами), керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною другою статті 42, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вознесенської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.Встановити Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» скоригований тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у таких розмірах:

1) на  централізоване постачання холодної води:

17,77 грн. за 1куб.м, з урахуванням ПДВ — для населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів.

2) водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

11,44 грн. за 1куб.м, з урахуванням ПДВ — для населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів.

2.Рішення набирає чинності з 1 березня 2019 року.

 1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 03 березня 2018 року № 106 «Про встановлення тарифів Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Новини Вознесенська: день за днем».

5.Зобов’язати Комунальне підприємство «Водопостачання м. Вознесенська»  (Вдовіченко О.Г.) повідомити споживачів про зміну тарифів не пізніше ніж за 15 днів до введення їх у дію.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сметану Ю.О.

 

Секретар Вознесенської міської ради                                           Л.М.Торжинська

 

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

            Від ________________ № ________
м. Вознесенськ
Про встановлення скоригованих тарифів Комунальному
підприємству «Водопостачання м. Вознесенська»
на централізоване водопостачання та
водовідведення

Розглянувши звернення  Комунального підприємства «Водопостачання м. Вознесенська» від 25 січня 2019 року № 21, протокол  засідання робочої групи з попередньої перевірки розрахунків економічно-обґрунтованих витрат на житлово-комунальні послуги, що надаються в м. Вознесенськ,  від 06 лютого 2019року №1, відповідно до статей  7, 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (зі змінами), керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною другою статті 42, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вознесенської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Встановити Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» скориговані тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення у таких розмірах:

1) на централізоване водопостачання:

16,80 грн. за 1куб.м., з урахуванням ПДВ — для не суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів);

15,47 грн. за 1куб.м, з урахуванням ПДВ — для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення;

2) на централізоване водовідведення:

11,19 грн. за 1куб.м, з урахуванням ПДВ — для не суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів).

 1. Рішення набирає чинності з 1 березня 2019 року.
 1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 03 березня 2018року №105«Про встановлення тарифів Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» на централізоване водопостачання та водовідведення».
 1. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Новини Вознесенська: день за днем».
 1. Зобов’язати Комунальне підприємство «Водопостачання м. Вознесенська» (Вдовіченко О.Г.) повідомити споживачів про зміну тарифів не пізніше ніж за 15 днів до введення їх у дію.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сметану Ю.О.

 

Секретар Вознесенської міської ради                                         Л.М.Торжинська

 

УКРАЇНА
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від ________________ № ________

м. Вознесенськ

Про встановлення скоригованих тарифів

Товариству з обмеженою відповідальністю

«Біологічні очисні споруди» на централізоване

водовідведення

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» від 28 січня 2019 року № 24, протокол  засідання робочої групи з попередньої перевірки розрахунків економічно-обґрунтованих витрат на житлово-комунальні послуги, що надаються в м. Вознесенськ від 06 лютого 2019 року № 1, відповідно до статей  7, 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною другою статті 42, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вознесенської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» скориговані тарифи на централізоване водовідведення в розмірі:

22,63 грн. за 1 куб. м. стоків, з урахуванням ПДВ —  для населення;

36,34 грн. за 1 куб. м. стоків, з урахуванням ПДВ — для інших споживачів.

 1. Рішення набирає чинності з 1 березня 2019 року.
 1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 03 березня 2018 року № 107 «Про встановлення тарифів Товариству з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» на централізоване водовідведення».
 1. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» (Богомольна Н.П.) повідомити споживачів про зміну тарифів не пізніше ніж за 15 днів до введення їх у дію.
 1. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Новини Вознесенська: день за днем».
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сметану Ю.О.

 

Секретар Вознесенської міської ради                                         Л.М.Торжинська

 

 

Члени виконкому

Луков Віталій Дмитрович — міський голова
Аверков Сергій Вікторович — голова громадської організації «Агентство економічного розвитку»
Бундюк Валерій Миколайович — фізична особа — підприємець
Іващук Руслан Анатолійович — начальник Вознесенського гарнізону
Кисільова Світлана Вікторівна — начальник Управління освіти Вознесенської міської ради
Красьоха Володимир Володимирович — головний лікар КП «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради
Міняйло Вікторія Павлівна — начальник Управління комунальної власності Вознесенської міської ради
Москаленко Валентина Володимирівна — начальник Фінансового управління Вознесенської міської ради
Невеселий Владислав Валерійович — депутат Миколаївської обласної ради
Сербенюк Наталія Миколаївна — керуючий справами виконавчого комітету
Сметана Юрій Олександрович — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Торжинська Лариса Михайлівна — секретар міської ради
Циз Сергій Костянтинович — фізична особа — підприємець
Черноморець Олег Леонідович — безробітний
Мазур Віктор Феліксович — голова Вознесенської міської організації ветеранів України
Путій Юрій Валерійович — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Цоня Людмила Степанівна — виконуючий обов’язків старости сіл Новогригорівка та Ракове
Хімій Денис Володимирович — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Редактировать

2 комментарии

 1. прохожий

  брехло!!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.