Не пропусти

Шановні мешканці населених пунктів Новосілка та Тімірязєвка!

060d4bec01c5022a9829abd7e5a8ccf9

Повідомляємо, що з 12 лютого 2019 року по 13 березня 2019 року будуть здійснені громадські обговореннявідповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду та звітів про стратегічну екологічну оцінку до документів державного планування — генеральних планів поєднаних з планом зонування території населених пунктів населених пунктів  Новосілка та Тімірязєвка Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області на підставі рішення Прибужанівської сільської ради №15  від 10.08.2017 року.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, — Прибужанівська сільська рада Вознесенського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «Проектне бюро«Базис».

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Прибужанівської сільської ради за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Прибужани, вул. Одеська, 18, або на електронну адресу: pribuzany@meta.ua.

 Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 13.03.2019 року.

  Ознайомитися з документацією можна за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Прибужани, вул. Одеська, 18, а також на офіційному веб-сайті — https://prybuzhanivska-gromada.gov.ua/.

Відповідальний спеціаліст Начальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та ЖКГ – Альберт Артем Сергійович, роб. +380978553353.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.