Не пропусти

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКОЇ ВЛАДИ, ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ВОДУ! Триває збір підписів

screenshot_23

screenshot_28

screenshot_31

screenshot_32

Міському голові м. Вознесенськ

Лукову В.Д.

Вознесенській міській раді

Мешканців м. Вознесенськ  

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталій Дмитрович!

Шановні депутати Вознесенської міської ради!

 

На сьогоднішній день в нашому місті постала критично важлива проблема, що набуває соціального резонансу та потребує негайного вирішення — це вартість послуг на водопостачання та водовідведення.

Не зважаючи на те, що тарифи за водопостачання та водовідведення у нашому місті є найвищими в Україні (інтернет-портали: «inshe.tv» https://inshe.tv/nikolaev/2017-04-19/222441/; «Преступности.нет» https://news.pn/ru/money/180756; «Пятачок» http://xn--80aulcp5a5c.dp.ua/komunalka/860-tarify-na-vodu-dlya-naseleniya-ukrainy/ та ін.), а доходи містян, включаючи зарплати та пенсії, залишаються низькими і не досягають навіть до середньодержавного рівня, виконавчим комітетом Вознесенської міської ради (далі — Виконком) 08 лютого 2019 року прийняті рішення про подальше підвищення тарифів на воду.

Ми, мешканці Вознесенська, просимо дослухатись до нас і, сподіваючись на Ваше розуміння соціально-економічної ситуації в місті, просимо не підвищувати тарифи на водопостачання та водовідведення для населення та залишити їх на рівні 2018 року, скликавши для цього позачергове засідання Виконкому для внесення відповідних змін до рішень від 08.02.2019 р.:

 1. №60 «Про встановлення скоригованих тарифів Комунальному підприємству «Водопостачання м.Вознесенська» на централізоване водопостачання та водовідведення»,
 2. №59 «Про встановлення скоригованих тарифів комунальному підприємству «Водопостачання м.Вознесенська» на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем)»,
 3. №58«Про встановлення скоригованих тарифівТовариству з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» на централізоване водовідведення».

 

В разі відмови міського голови скликати засідання Виконкому з вищезазначеного питання, просимо депутатів Вознесенської міської ради прийняти рішення про скасування вищезазначених рішень Виконкому, згідно п. 66 «Регламенту Виконавчого комітету та виконавчих органів Вознесенської міської ради».

 

В будь-якому випадку, просимо прийняти рішення про утворення тимчасової контрольної комісії Вознесенської міської ради (згідно ст.22 регламенту Вознесенської міської ради) по вивченню тарифів на водопостачання та водовідведення, що надаються КП «Водопостачання м. Вознесенськ» та ТОВ «Біологічні очисні споруди».

Якщо застосування тарифу на водопостачання та водовідведення для населення на рівні 2018 року завдасть збитків КП «Водопостачання м. Вознесенськ», просимо внести на розгляд Вознесенської міської ради питання щодо внесення змін до бюджету м. Вознесенськ та відшкодувати збитки з місцевого бюджету. Дана сума складе менше 1% (одного відсотка) загального бюджету міста, проте буде інвестицією в кожну вознесенську сім’ю, адже водою, що постачає нам КП «Водопостачання м.Вознесенськ», користується кожен мешканець нашого міста, від новонародженого до пенсіонера.

Наші пропозиції:

 1. Розглянути питання про об’єднання всіх каналізаційних об’єктів міста під управлінням та обслуговуванням КП «Водопостачання м.Вознесенськ», адже вважаємо неприйнятним сплачувати за комунальні послуги ТОВ «Біологічні очисні споруди», метою якого, згідно статуту, є отримання прибутку та 50% якого зареєстровано на іноземних громадян.
 2. Забезпечити встановлення сонячних або вітрогенеруючих міні-електростанцій на найбільш енергозатратних КНС та інших комунальних об’єктах з водопостачання та водовідведення.

 

Відповідь просимо надіслати на вказану адресу та оприлюднити на офіційному інтернет-порталі м. Вознесенська.

Додаток до звернення: дані з підписами мешканців м. Вознесенськ.

 

З повагою,

та надією на розуміння

 

52136194_1898928400235743_1889964834930294784_n52080018_1898928636902386_144976749925498880_n

5 комментарии

 1. Всі члени виконкому, крім одного, та всі депутати (крім декількох) — це організована злочинна група, яка працює на своє збагачення за рахунок обкрадання бюджету міста та його населення. Чого тільки варті утримання каналізації приватного шкірзаводу за рахунок міста та утримання оффшору на Кіпрі, лідерство по вимиранню та захворюванням, жахливий стан дорог та комунального господарства, якість питної води та відсутність роздільного збору сміття та токсичних відходів, комплектація керівних кадрів не фахівцями, а слухняними членами банди … І на цьому фоні — захмарні зарплати чиновникам
  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон)

 2. БЫВАЛЫЙ

  Так воно і є.Мовчання та інертність громади дозволяє владі так себе вести .

 3. Олександр

  Завтра 15.02.19 р., о 9 год. сесія Вознесенської міської ради, там будуть Ваші покірні слуги депутати. Беріть їх за «горло» і питайте, і вимагайте!!!
  Інакше, вже вибачте, все буде дзеркально і сумно як сказав Л.Кравчук..
  http://vidgyk.in.ua/?p=2497

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.