Не пропусти

Валентин Гайдаржи перевірив хід робіт з реконструкції шкіл і лікарень у Вознесенську

Вознесенську тривають роботи з реконструкції шкіл і медичних закладів. Хід робіт проінспектував заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи під час свого робочого візиту до міста у вівторок, 12 лютого.

Так, тривають роботи в ЗОШ № 8, де проводиться капітальне утеплення будівлі із заміною вікон та дверей. Окрім цього виконується благоустрій прилеглої території. Загальна вартість проекту близька 14 млн грн.

screenshot_22

Продовжуються роботи і в ЗОШ№10. Реконструкція передбачає заміну вікон і дверей на металопластикові, оздоблення фасаду, улаштування покрівлі, вартісь проекту близька 3 млн грн.

Валентин Гайдаржи також відвідав Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги та Вознесенську багатопрофільну лікарню. Наразі у Вознесенському ПМСД виконано  ремонт першого та другого поверхів будівлі денного стаціонару. У закладі впроваджено «Картку вознесенця» та реалізовано електронну медичну систему, ведеться електронна медична картка. Щодо Вознесенської багатопрофільної лікарні – тривають роботи з енергоефективної модернізації будівлі. Наразі виконано: заміну вікон на металопластикові, заміну зовнішніх дверей на металопластикові, ремонт відкосів, утеплення горища, закінчуються роботи по утепленню перекриття підвалу, утепленню зовнішніх стін будівлі, заміні електроосвітлення та каналізації, монтажу агрегатів повітряно- опалювальних («Аереко»), замінено радіатори та труби системи опалення. Продовжуються роботи із зовнішнього утеплення будівлі, утеплення техповерху.

«За дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, перевірив хід робіт на ряді соціально-важливих об’єктів в місті Вознесенськ. Це школи і лікарні. Роботи ведуться згідно встановлених графіків. Миколаївська область не стоїть осторонь і бере участь в реалізації всіх реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком. Зокрема школи приводяться у відповідність до вимог концепції «Нова українська школа», в лікарнях впроваджуємо енергозберігаючі технології. Все робимо для того, щоб люди мали змогу отримувати сучасні європейські послуги. Акцентував увагу замовників робіт на необхідності облаштування всіх об’єктів засобами для вільного доступу людей з інвалідністю. Голова ОДА Олексій Савченко неодноразово наголошував на необхідності дотримання нових державних будівельних норм», — прокоментував Валентин Гайдаржи.

Нагадаємо, що Валентин Гайдаржи також взяв участь у підсумковому засідання місцевої ради Регіонального розвитку під час якої визначались проекти, що увійдуть до трирічного перспективного плану розвитку Миколаївської області.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.