Не пропусти

Тариф на воду піднято! Чи дочекається громада звіту директора КП «Водопостачання м. Вознесенська» Вдовіченка О.Г. за 2018 рік

Тариф на воду офіційно піднято з 01.03.2019 до 50,62 грн. за куб.м рішенням виконкому.

Однак, у КП «Водопостачання м. Вознесенська» доволі спецефічно ставляться до своїх прямих обовязків, а саме звітуванням перед громадою міста.

screenshot_12

Останній раз директор Вдовіченко О.Г. звітував  лише за 2017 рік, та і то у «тісному колі» членів виконкому, а не перед міською радою, чи навіть громадою, як це відбувається у інших містах.

Взагалі, діяльність по комунікації  з громадою у КП «Водопостачання м. Вознесенська», викликає постійні нарікання та подив (читай нижче).  То підприємство, роками не могло завести елементарну електронну пошту, то сайт у них не працував (зараз доволі не інформативний), а тепер це едине КП міста про яке на офіцному сайті Вознесенська, не має жодної інформації (гіперссилка не працює).

САЙТ КП: https://vodavoz.mk.ua/

І це коли діяльність підприємства викликає підвищенний громадській інтерес містян.

Не може позбутися директорства Вдовіченко О.Г., і у власній приватній фірмі, ТОВ ЮФ «ФЕМІДА ВОЗНЕСЕНСЬК» 40393075 і тому роками суміщає посади директорства на двох підприємствах.

Як зазначав сам Вдовіченко:

Потрібно подати певні документи до податкової, щоб закрити фірму. Вознесенська податкова іх не приймає, а їхати до Миколаєва не було часу».

Напевно у Вдовіченко О.Г., не вистачає просто часу для суміщення стількох посад, громадської роботи  у міській раді та піклувальній раді гімназії №1, адже він стиільки працює для зниження тарифу на воду для вознесенців, що ми про зниження тарифів нічого не знаємо.

Щодо, звітів керівництва ТОВ «БОС» (50% підприємства володіє громада міста) то це виглядає фантастично. Адже містяни, не мають навіть жодної інформації хочаб зі зборів засновників ТОВ «БОС», на яких громаду міста представляє особисто Луков В.Д. Про що вони там домовляються, які документи підписують, які зобовязання на себе беруть, невідомо.

downloadscreenshot_12

ВІДЕО за 2017 рік.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Директор КП «Водоснабжение г. Вознесенска» Вдовиченко А.Г., должен подать в отставку и пойти СОБИРАТЬ МЕТАЛЛОМ, или вознесенцы и дальше будут платить самые большие тарифы на воду в Украине!!!

http://voznesenskonline.com.ua/direktor-kp-vodopostacha-g-voznesenska-vdovichenko-a-g-dolzhen-podat-v-otstavku-i-poyti-sobirat-metallom-ili-voznesentsyi-i-dalshe-budut-platit-samyie-bolshie-tarifyi-na-vodu-v-ukraine/

Нові подробиці скандального призначення директором КП «Водопостачання м. Вознесенська» Вдовіченка О.Г.

http://voznesenskonline.com.ua/novi-podrobitsi-skandalnogo-priznachennya-direktorom-kp-vodopostachannya-m-voznesenska-vdovichenka-o-g/

screenshot_2screenshot_1

Нові подробиці, скандального  призначення директором КП «Водопостачання м. Вознесенська»  Вдовіченка О.Г.

Виявилось також, що пан Вдовіченко О.Г. не тільки є директором двох підприємств, одного комунального (КП «Водопостачання м. Вознесенська»), іншого приватного (ТОВ ЮФ «ФЕМІДА ВОЗНЕСЕНСЬК» 40393075)  він також, відповідно до витягу ЄДРПОУ, офіційно здійснює зв’язок (є контактною особою) підприємства ТОВ «ФАВОРІТ ВОЗНЕСЕНСЬК » (39597782) з усіма іншими підприємствами.

Саме його телефон, що вказаний як офіційний телефон депутата Вознесенської міської ради, на сайті міської ради також, вказано в реєстрі ЄДРПОУ, як телефон для здійснення зв’язку з юридичною особою ТОВ «ФАВОРІТ ВОЗНЕСЕНСЬК.

ТОВ «ФАВОРІТ ВОЗНЕСЕНСЬК , займається наданням в оренду нерухомості.

Якщо, комерційне представництво інтересів підприємств, депутатом міської ради, що здійснює депутатську діяльність на громадських засадах, цілком можливе.

Чи можливе, сумісництво директорства в комунальному підприємстві та приватній фірмі і представництво комерційних інтересів інших компаній, питання цілком не риторичне?

Директор КП «Водоснабжение г. Вознесенска» Вдовиченко А.Г., должен подать в отставку и пойти СОБИРАТЬ МЕТАЛЛОМ, или вознесенцы и дальше будут платить самые большие тарифы на воду в Украине!!!

 
Прошло больше  8 месяцев с момента назначения Вдовиченко А.Г.,  директором водоканала и деятельность, сего «государственного мужа», вернее отсутствие реальных результатов, всё больше вызывают раздражение общественности города.
 
Начал свою деятельность депутат горсовета и председатель бюджетной комиссии на посту директора водоканала тоже «не за здравие»…
Выяснилось, что он не только собственник ООО ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА «ФЕМИДА ВОЗНЕСЕНСК», а и директор этого предприятия (код 40393075). Более того, Вдовиченко А.Г. решил совмещать эти две должности и дальше, что имеет двоякую юридическую трактовку. Он также, регулярно представляет интересы своих заказчиков в суде как юрист. И помимо всего прочего, возглавляет попечительский совет Гимназии №1.
screenshot_2screenshot_3
Казалось бы, ну успевает человек везде. Однако складывается впечатление, что Вдовиченко А.Г. успевает везде кроме своих прямых обязанностей директора водоканала, за что получает приличную по городским меркам зарплату директора, больше 10 тыс. грн.
Первый звоночек о проф. непригодности Вдовиченко А.Г. на посту директора водоканала прозвучал, когда он не сделал выводов со скандальной ситуации, в результате которой был уволен его предшественник Наний.
Напомним тогда, абонентам водоканала задним числом насчитывали повышенный тариф за воду, аргументируя не передачей  вознесенцами показаний счётчиков.
Тогда наше издание, обратила внимание, что в Вознесенске показания можно было передавать только по стационарному телефону, и предложила как в других городах, завести бесплатную электронную почту и мобильный телефон для передачи показаний.
Только по пришествию более двух месяцев, и публикаций с критикой  на эту тему, был зарегистрирован эмэйл. Что натолкнуло на мысль, о специфических  проф. качествах директора водоканала Вдовиченко А.Г.
Про обещанный ещё Нанием, сайт для абонентов водоканала вообще речи нет,  это  как в космос полететь. Хотя руководство, регулярно сообщает, что программа для абонентов вот вот будет…. ????
О существовании соц. сетей и страницы для водоканала, в водоканале наверно только догадываются, «но руки не доходят» сделать элементарные бесплатные вещи, наверно всё таки интересней осваивать бюджеты.
Дальше больше… Отгремели баталии по доказыванию, что деятельность ООО «БОС» наносит ущерб общине, и приводит к удорожанию воды для вознесенцев.
Сначала это была теория, которую многие «умники» высмеивали.  Сам Вдовиченко на сессиях городского совета,  с умным лицом в своей типичной пространно-занудной манере, рассказывал что вознесенцам без ООО «БОС» никуда, более того надо списать его долги, а трубы которые плохо лежат попилить на металлом.
Но Госаудит служба Украины при аудите полностью подтвердила, что деятельность ООО «БОС» для города вредительская, город должен выйти из учредителей БОСа, и взыскать долги в судебном порядке.
Аудиторы пришли к мнению, что указанные выше мероприятия приведут к снижению тарифов на воду, и принесут комунальному водоканалу дополнительные миллионные доходы.
Всё это, аудиторы указали ещё весной, а окончательный акт составили в июне 2017г.
screenshot_5screenshot_6
И что же?
Мы надеялись, увидеть как директор водоканала, депутат Вдовиченко А.Г. торопится с реорганизацией водоканала, чтоб снизить тариф на воду и принести дополнительные доходы и финансы комунальному предприятию.  НЕ допустить передачи ООО «БОС» имущества города, за которое оно не платит и так заниженную в четыре раза (вывод аудиторов — аренда искусственно и незаконно занижена в 4 раза) арендную плату и договор аренды которого заканчивается 14 сентября.
Нет по этому вопросу всё тихо, руководство водоканала ищет металлом.
УВАЖАЕМЫЕ ВОЗНЕСЕНЦЫ, на этом направлении полный штиль, снижать тариф на воду Вам не кто не торопится.
 В экстренном порядке на внеочередную сессию горсовета, выносится решение о порезке на металлом дюкеров (напорных труб, их необходимость сейчас не обсуждаем).
И для чего? А чтоб внести первый взнос по кредиту,  на покупку трактора!!!
Примитивность этой схемы, мы оставим на суд читателя.
Было много сказано, что трактор надо очень, срочно и пр. Но то какими способами решает возникшие проблемы руководство водоканала, заслуживает порицания. Одни проблемы решаются, а наживаются ещё большие, в виде кредитов. Про порезанный на металл водопровод, пусть и не работающий, пусть и не перспективный, речи вообще не ведётся.
Речь также не ведётся в 2017г., с этим руководством водоканала о реорганизации двух предприятий (КП и ООО «БОС»), для снижения самых высоких тарифов на воду…..

Копія

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Вознесенської міської ради

від 23.02.2018 № 69

ЗВІТ

директора Комунального підприємства «Водопостачання м. Вознесенська»

за підсумками роботи в 2017 році

 

23.02.2018 року                                                                                                                                       м. Вознесенськ

 

 

Комунальне підприємство «Водопостачання м. Вознесенська» створено з метою добування та подачі питної води належної якості. Предметом діяльності підприємства є:

транспортування та продаж питної води споживачам мережами водопостачання міста;

прийом, перекачка стоків, що надходять від споживачів міста;

експлуатація та ремонт мереж водопостачання;

експлуатація та будівництво об’єктів водопостачання, управління цим майном та ефективне його використання;

монтаж, випробування, поточний та капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення;

експлуатація та ремонт мереж та об’єктів водовідведення;

експлуатація свердловин;

надання послуг по вивезенню рідких нечистот;

завоз автомобілем води споживачам;

надання послуг споживачам по встановленню, ремонту та повірці приладів обліку холодної та гарячої води;

монтаж, випробування, поточний та капітальний ремонт систем обліку витрат води;

надання послуг по виготовленню технічних умов по підключенню споживачів до мереж міського водопостачання та водовідведення;

надання послуг по приєднанню абонентів до комунальної водопровідної та каналізаційної мережі;

підприємство може здійснювати і інші види діяльності, якщо вони не заборонені чинним законодавством України.

 

Юридична адреса Комунального підприємства «Водопостачання м. Вознесенська»: 56500, Україна, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Михайлівська, 2.

За період, який підлягав перевірці, відповідальними особами за фінансово-господарську діяльність були:

директор – Вдовіченко Олексій Григорович,

головний бухгалтер – Доба Інна Володимирівна.

Середньооблікова чисельність працівників в 2017 році по Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» склала – 110 чол., з них адміністративний персонал – 12 чол., цеховий персонал – 36 чол., основні працівники – 46 чол., відділ збуту – 12 чол., інші (охорона) – 4 чол.

Середньомісячна заробітна плата працівників по Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» за 2017 рік – 4526,0грн.

В 2017 році підприємство отримало дохід в сумі 20770,0 тис. грн.

Податку на додану вартість сплачено 3462,0тис.грн.

 

Чистий дохід становить 17308,0ти.грн., в 2016 році складав 12823,0тис.грн., що менше на 4485,0тис.грн.

Інші операційні доходи становлять 1189,0тис. грн., інші доходи – 1339,0тис. грн.

Витрати за 2017 рік склали 20234,00тис.грн. (включно з витратами на списання основних засобів в сумі 325,0тис.грн.).

Отже, за 2017 рік підприємство спрацювало зі збитком у сумі 398,0 тис. грн.

 

Проаналізуємо дохід за 2017рік у сумі 19836,0тис. грн.,

за видами послуг у порівнянні з 2016 роком  (без ПДВ):

Таблиця 1

Вид послуг 2017 2016 Різниця
Чистий дохід від реалізації (товарів, товарів, послуг) 17308,0 12823,0 4485,0
В тому числі: водопостачання 8943,0 6829,0 2114,0
                        водовідведення 8365,0 5994,0 2371,0
Інший дохід, в тому числі: 1339,0 3035,0 -1696,0
В тому числі: амортизація 1241,0 754 487
                        списана пеня інфляції 0 426,0 426
                        реалізація металобрухту 98,0 1855,0 -1757,0
Інший операційний дохід (послуги) 1189,0 265,0 924,0
(в т.ч.94,15) 631,0 0 631,0
Всього 19836,0 16123,0 3712,0

 

Проаналізуємо чистий дохід від реалізації (товарів, товарів, послуг)2017 року у сумі 17308,0тис.грн., за видами послуг:

Таблиця 2

Вид послуг Сума , тис. грн. %
Централізоване водопостачання 8943,0 52%
Централізоване водовідведення 8365,0 48%
Всього 17308,0 100%

 

Розшифруємо інший дохід 2017 року в сумі 1339,0тис.грн. за видами доходу:

Таблиця 3

Назва доходу Сума, тис. грн. %
амортизація 1241,0 93%
реалізація металобрухту 98,0 7%
Всього 1339,0 100%

 

Витрати по Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» за 2017 рік склали 20234,0тис.грн.

Проаналізуємо витрати за 2017 рік у порівнянні з витратами за 2016 рік за наступними елементами витрат :

                                                                                                                          Таблиця 4

Витрати 2017 рік 2016 рік
Сума, тис.грн. % Сума, тис.грн. %
— матеріальні затрати 4451,0 22 3619,0 23
— витрати на оплату праці 6206,0 31 37 4712,0 30 37
— відрахування на соціальні заходи 1344,0 6 1037,0 7
— амортизація 1676,0 8 983,0 7
— інші  витрати 6232,0 31 5151,0 33
— інші витрати (списання основних засобів) 325,0 2 0 0
Всього 20234,0 100 15502,0 100

 

 

Найбільшу питому вагу в загальному обсязі витрат за 2017 рік складають витрати на оплату праці 37%.

 

Розшифруємо матеріальні витрати за 2017 рік у порівнянні з витратами 2016 року:  Таблиця 5

Статті 2017 рік 2016 рік Різниця
Електроенергія 3316,98 2807,65 509,33
Матеріали 443,49 308,46 135,03
ПММ 477,91 396,14 81,76
Запчастини 153,90 66,37 87,53
Опалення 58,76 40,63 18,13
Всього 4451,04 3619,25 831,78

 

Розшифруємо інші витрати 2017 року:

Таблиця 6

Витрати  
2017 рік
Податки та збори 553688
Спецводокористування 284791
Плата за користування надрами 203321
Плата за землю 65576
Податок на прибуток  0
Частка прибутку 0
Витрати на очистку стоків сторонніми підприємствами. 4533949
інші витрати (послуги сторонніх організацій) в т. ч. 1014063
Т.О. та страхування 4800
Послуги санстанції,хім аналізи 11605
Послуги стороннніх на проведення  Хім аналізов 55586
Послуги звязку 21870
Послуги ВАТ «Зелений Гай» 7078
Послуги сторонніх організацій 688390
Послуги банку 19196
Послуги банку по платежах від населення 31732
Послуги Асоціації Центр 91030
Послуги Миколаївстандартметрологія 7619
Підписка на газети 9348
Охорона праці 15699
Т.О. Комп»ютерів та програмне забезпечення 49155
Вивіз сміття 955
 
Навчання 579
Лікарняні 34688
Матеріальна допомога 17109
Штрафні санкції 31091
Пенсіонери водоканала 15971
Судовий збір 1600
Інші витрати 28242
Всього інші 6231629
Списано основних засобів 325221
Всього інших 6556850

 

 

Дебіторська заборгованість по Комунальному підприємству «Водопостачання

м. Вознесенська» станом на 01.01.2018р.:

Таблиця 7

Дебітори Сума, тис.грн.
— за товари, роботи, послуги 1062,2
КП «Єдність» 0,41
ФОП Брагар 8,07
ТОВ «Спецмонолітпроект» 0,18
КП «Аква-Сервіс» 6,51
ТОВ ТД «Маркет Плюс» 0,00
ТОВ «Баланс Клуб» 2,92
КУ «ЦРЛ» 0,19
Філія «Райавтодор» 0,12
ДП НТУКЦ 1,03
ТОВ «Центр комунального розвитку» 0,06
ТОВ «Союзенергокомплекс» 7,98
ПАТ «Миколаївобленерго» 30,22
ПТК «Техноликс» 0,02
ФОП Юцис 0,04
ТОВ «Васеркрафт Бюро» 958,80
ФОП Малюта 3,84
ФОП Балабаева 0,75
ФОП Рябенко 1,19
ЗОШ №5 39,90
— промислові та комерційні споживачі 21,8
— за розрахунками з бюджетом 1545,0
— інша поточна заборгованість 348,0
Разом: 2977,0

 

 

Кредиторська заборгованість по Комунальному підприємству «Водопостачання

м. Вознесенська» станом на 01.01.2018 р. складає, в тому числі :

Таблиця 8

Кредитори Сума, тис. грн.
— за товари, роботи, послуги 3406,0
КП «Вознесенська друкарня» 6,57
МВПП «Тандем» 0,12
ТОВ «Динамо-Континент» 6,26
ПАТ «Укртелеком» 0,90
АТ «Ощадбанк» 0,20
ПП Відеокомпроект 0,32
ФОП Закаблуков 0,17
ТОВ Роял Стіл 0,46
ПАТ «Микитівський гранкар»єр» 0,32
ПАТ «Зелений Гай» 4,14
ПП Половенко 1,00
ФОП Стрельбицький 1,35
ФОП Тушинський 2,52
ПП Колосков 6,25
ПП Костев 3,60
ПП Кириченко 0,27
ФОП Бескровна 0,01
ФОП Мельник 0,10
ТОВ БОС 1,42
ТОВ «Преміум Альянс» 0,13
Населення 3334,6
ТОВ «Укндігжпроект» 21,54
ТОВ «Дінар» 13,98
— бюджет 685,0
— оплата праці 250,0
— зі страхування 132,0
— інші поточні 21,0
Разом: 4494,23

 

 

Директор                                                             /підпис/                           О.Г.Вдовіченко

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.