Не пропусти

Поліція склала адмінпротоколи за агітаційні матеріали в управлінні агропромислового розвитку Вознесенської РДА

11 лютого спостерігачі ОПОРИ зафіксували агітаційні матеріали в районній адміністрації. Так, у приміщенні управління агропромислового розвитку Вознесенської райдержадміністрації, біля приймальні, був помічений друкований агітаційний матеріал з написом: «Державна мова – запорука єдності. Петро Порошенко».

За фактами, виявленими у Вознесенську  11 лютого спостерігачі ОПОРИ звернулись до поліції щодо ознак адміністративного правопорушення, а саме статті 212-14 КУпАП, правоохоронцями були складені адмінпротоколи.

«У даному випадку наявні ознаки порушення виборчого законодавства щодо порядку розміщення агітаційних матеріалів, адже відповідно до частини 21 статті 64 Закону, «забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності», – наголошує координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий.

За його словами, дані матеріали мають агітаційний характер, оскільки згідно з частиною 1 статті 58 Закону України «Про вибори Президента», передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України.

https://glavnoe.ua/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.